Yay Burcunun Tercih Ettiği Mobilyalar

Özgürlüğüne oldukça düşkün olan ve farklı olmayı seven yay burçları yaşamak için geniş ve ferah daireleri severler. Rahatlarına da oldukça düşkün olan yay burçları bu nedenle residance tipi dairelerde oldukça rahat edeceklerdir. Residance dairelerde kolaylıkla spor salonu ve alışveriş mekanlarına ulaşabilecek olmaları onların ilgisini çekecektir.

yay-burcu-dekorasyon-fikirleri

Hareketli olmaları ile de bilinen bu burcun insanları yaşadıkları mekanlarda canlı renkleri kullanmayı oldukça severler. Evlerinde kullandıkları mobilyalar ve objelerle sıra dışı ve enerjik bir dekorasyon tarzı oluştururlar. Her zaman geniş mekanlarda az eşya kullanırlar, böylece ferah bir ortamda yaşayabilirler.

Yay burçları sanatsal olarak oldukça yetenekli burçlar arasında bulunur ve kendi yaptıkları objeleri evlerinin dekorasyonunda sık sık kullanırlar. Kendi yaptıkları objelerin yanı sıra gezip gördükleri yerlerden satın aldıkları değişik bir tasarıma sahip objeleri de mekanlarına değişik bir hava katmak için kullanırlar.

yay-burcu-dekorasyon-fikirleri-2Canlı renkleri oldukça seven enerjik yay burçları, mekanlarına farklı bir hava katmak için değişik renklerde büyük yer minderleri kullanabilirler. Ayrıca maneviyata oldukça düşkün olan yay burçlarının evlerinde mutlaka manevi semboller dekoratif amaçlı kullanılır. Değişik yerleri seyahat etmeyi oldukça seven yay burçları değişik kültürlerin objelerini bir araya getirerek evlerinde yepyeni bir dekoratif oluşturabilirler.

Yay burcu için uygun mobilyalar arasında klasik bir tarza sahip mobilyalar ile modern bir çizgiye sahip mobilyalar bulunabilir. Klasik ve modern tarzı bir arada kullanarak kendine has bir tarz yaratan yay burçları, seçtikleri mobilyalarda rahatlıklarını da ön planda tutmaktadırlar.

yay-burcu-dekorasyon-fikirleri-3

Doğa ile iç içe olmayı oldukça seven yay burçları evlerinde her zaman taze çiçek bulundururlar. Begonvil, orkide, papatya gibi çiçekler ile evlerine huzurlu ve sakin bir hava katarlar.

Yay burcu için uygun mobilyalar konusunda özellikle yatak odasında en çok dikkat edilmesi gereken nokta mobilyaların rahat olmasıdır. Yatak odaların kocaman ve geniş yataklar ile yumuşak renkli yastıklar kullanabilirler.