Klasik Koltuk Takımları

Koltuk takımı seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden birisi kullanışlı olması ve mekanı nasıl gösterdiğidir. Alışverişe çıkmadan önce nasıl bir salon hayali kuruyorsanız öyle bir koltuk takımı alışverişi yapmalısınız. Tüm bunların yanı sıra alacağınız koltuk takımı modelleri evinizde nasıl duracağı da çok önemli bir detaydır. Biz düğün alışverişine çıkarken Masko Mobilya kentinde bulunan birçok mobilya firmasını gezdik ve seçimimize hiçte kolay karar veremedik seçim yaparken bizi en çok etkileyen her baktığımız modelin bir diğerinden daha güzel olmasıydı. En sonunda klasik koltuk takımlarının bulunduğu bir mağazaya girerek aradığımız koltuk takımı işte bu dedik ve koltuk takımımızı alıp çıktık.

Aldığımız ürünün satış aşamasında olduğu kadar satış sonrası verilen hizmetleri de alışveriş yaptığımız firmaya vereceğimiz referansları etkilemektedir. Özellikle Çevremize eşe dosta satın aldığımız ve memnun kaldığımız her şeyi tavsiye edebilmek bizim için ve satın aldığımız ürün için marka için çok önemlidir. Tüm bunların yanı sıra satın aldığımız ürünün satış sonrası işlemleri bizim için çok önemlidir. Sipariş verdiğimiz ürünün alışveriş sonrası yapılma ve istediğimiz sürede teslim edilmesi ayrıca tüm nakliye işlemleri bizim için çok önemlidir. Satın aldığımız koltuk takımları sipariş ederken yastık kılıfları ile komple kaplama kumaşın renklerini değiştirmek istedik ve bunun marka tarafından zaman alacağı söylendi. Biz kısa bir müddet bekledikten sonra koltuk takımlarımız istediğimiz gibi evimize nakil edildi. Güvenli bir nakliye firmasıyla çalışarak bize güven veren markamızı tüm arkadaşlarımıza tavsiye ettik.

Yuvamızı kurarken her detayı ince ince düşünmeye başladık. Her detayın altında kendi evimiz için sadece bizi simgeleyen şeyler eklemeye başladık. Hatta birçok konuda mağazadan alıp geldiğimiz ürün üzerinde şöyle mi değişiklik yapsak böyle mi yapsak diye düşündük durduk. En sonunda evimi tamamen yerleştiğinde şipşirin bir mutfak, romantik bir yatak odası, klasik bir yemek odası ve post modern bir oturma odası takımıyla karşı karşıyaydık. Perdelerden avizelere kadar her detayla ilgilendik ve ortaya severek uzun yıllar sıkılmadan ve mutlulukla oturacağımız evlerimiz çıktı.

“Klasik Koltuk Takımları” üzerine 11 yorum

  1. Roman klasik koltuk takımı tam adına yakışır olmuş. Bende roman olduğum için çok renkli geldi bana beğendim. Evime koysam çok avalı olur be ya :)))

    Cevapla

Yorum yapın