Yatak Olan Tekli Koltuk Modelleri

Günümüz mobilya tasarımlarına baktığımız zaman çoğunun kullanım kolaylığı sağlama amacına yönelik olarak konforlu bir modelde üretilmesi göze çarpmaktadır. Klasik çekyat modelleri eskiden bu yana daima alışık olduğumuz koltuk modellerindendir. Lakin son yıllarda yaygınlaşan yatak olan tekli koltuk modelleri salon takımları arasında oldukça revaçtadır. Hem şık hem de kullanışlı salon oturma grupları arasında yer alan ve ihtiyaç anında kolaylıkla yatak olabilen bu koltuklar misafirlerinize konforu size de kolaylığı ve rahatlığı sunmaktadır. Eski moda dekorasyon örneklerini unutturan ve yepyeni tasarımlarla ev dekorasyonlarını süsleyen yatak olan tekli koltuk modelleri fiyatları ürün kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

yatak-olan-tekli-koltuk-modelleri-ve-fiyatları

“Yatak Olan Tekli Koltuk Modelleri” üzerine 3 yorum

  1. merhaba resimdeki tek kişilik yatagın fiyatını öğrenebilirmiyim birde ebatlarını iletişime gecerseniz sevinirim 2 tane istiyorum

    Cevapla
  2. yatak olan tekli koltuklar çok hoş. sadece misafir geldiğinde değil normalde tv izlerken bile yatak yaparak rahatlıkla tv koltuğu olabilir bence.

    Cevapla

Yorum yapın