Yatak Başlığı Modelleri

  Yatak başlığı modelleri: yatak odanıza değişik bir boyut getirerek zengin görünmesini sağlayabilir. Yatak odanızda yapacağınız dekorasyonda büyük pay sahibi olan bu yatak başlıkları her yönüyle odanızın daha güzel görünmesini sağlayabilir. Hem şıklık hem de dekoratif görünüm ile yatak odanızı değiştiren bu yatak başlıkları tek olarak kullanılabildikleri gibi yatakla beraber de kullanılabilirler.Yatak odanızdaki dekorasyonun stilini yansıtmak isteyenler için son derece mükemmel bir ürün olan bu yatak başlığı renkleri ve birbirinden güzel modelleri ile adeta büyüleneceksiniz.

Yatak odası modellerinin değerine değer katan bu özel yatak başlığı modelleri size son derece güzel bir dekorasyon oluşturmanıza imkan tanıyacaktır.

klasik-yatak-başlıkları-modelleri-ve-fiyatları

Sağlam ve dayanıklı olan yatak başlıkları ile yatak odanız bir başka güzel olacak. Yatak odanızda estetik ve dekoratif anlamda bir şeyler yapmak istiyorsanız, bunun için yatak başlıklarını kullanmanızı tercih edebilirsiniz.

kadife-yatak-başlıkları

Yatak başlıklarının kullanımı özellikle son yıllarda artış göstermiştir. Tarz sahibi kişilerin evlerinde yaptıkları dekorasyonların bir parçası olan yatak başlıkları harika bir detay olarak kullanabileceğiniz mobilya ürünlerindendir. Yatak odasındaki yatak tasarımınızla yapacağınız kombinasyonlarda kullanacağınız şık ve zarif objelerdir. Aynı zamanda yatak odanızda başucu kitabınızı okurken sırtınızı dayayacak bir yer aradığınızda size en güzel ve rahat desteği yatak başlığınız verecektir.

beyaz-ferforje-yatak-başlıkları-fiyatları

Yatak başlığı modelleri arasında ahşap, deri, kadife, metal, tek kişilik, çift kişilik, baza yatak başlıklarının olduğunu göreceksiniz.

Ahşap yatak başlığı modeli: Ahşap yatak başlıkları içerisinde bir çok alternatif model ve motif bulunmaktadır. Kimileri özel kesimlerle oluşturulmuştur kimileri ise dekoratif bir özellik kazandırılmıştır. Değişik kumaşlar ahşap mobilyanın üzerine giydirilerek farklı tarzda tasarımlara imza atılmıştır.

cilalı karyola (1)Kapitone olarak yapılan bu yatak başlıklarını hem kaliteleri hem de görünümleriyle çok beğeneceksiniz. Ahşap yatak başlığı modelleri ile hem romantik hem de klasik anlamda bir yatak tarzına sahip olacaksınız. Tamamen el yapımı olan bu yatak başlıkları ile dekorlarınızda fark yaratmanızda mümkün olacaktır. Ahşaptan yapılan mobilya ürünleri daha uzun ömürlü kullanımda sağlayacaktır.

arda-2

Ahşap yatak başlıkları hem görsel olarak hoş durduklarından hem de dayanıklılık açısından çok fazla tercih edilmektedirler. Ahşap modellerin bu kadar tercih edilmesinin nedeni olarak kaliteli olmalarını da söyleyebiliriz.

yatak-modelleri

Deri yatak başlıkları: Deri yatak başlıkları ise birinci sınıf deri kullanılarak yapılmaktadır. Değişik türdeki taşlar kullanılarak zengin bir görünüm sunan bu deri yatak başlıkları sıra dışı görselliğe sahiptir. Özellikle işlevsellik ve fonksiyonellik anlamında dekorunuza çok fazla şey katacak olan bu mobilya ürünü ile yatak odanız eşsiz güzellikte olacak.

deri-yatak-başlıkları1

Deri yatak başlığı kullanarak yatak odanıza hem sportif hem de modern bir hava kazandırabilirsiniz. Genellikle genç ve yeni evli çiftlerin kendilerini alamayacakları bu yatak başlıkları son derece lüks ve göze çarpan tasarımlardır. Cazibesi ve çekiciliği olan yatak başlığı mı arıyorsunuz o zaman deri yatak başlığı tam size göre.

FB,10,13,b-mix-ekomix-ergomix-baslik-deri

Kadife yatak başlığıKlasik tarzda altın ya da gümüş varaklar kullanılarak tasarlanan bu yatak başlığında birinci sınıf kadife kumaş döşenerek olağanüstü bir hava yaratılmaktadır. Etkileyici görünüme sahip olan bu tasarımların kenarlarında kullanılan ahşap varaklar gerçekten muhteşem görünüyor. Kadife kumaşın şık durduğu bu mobilya tasarımları kadife motiflerle eşsiz bir görünüm sağlıyor.

avangard-model-yatak-basligi

Yatak odası takımlarının en favori yatak başlıkları arasında yer almaktadır. Ahşap varak motifler ve birinci sınıf kaliteli kadife kumaş ile dekorasyonunuzun tek ve olmazsa olmaz parçaları arasında yer alacaktır.

IMG-20140927-WA0002

Metal yatak başlığıMetal yatak başlığı olan ferforje yatak başlıkları ile yatağınız olduğundan daha iyi görünecektir. Son derece şık ve gösterişli olan bu yatak başlıkları ile yatak odanız harika görünecek. Yatak başlığı ile klasik bir görüm de elde etmeniz mümkündür aynı zamanda. Daha çok modern tarz da ve dekorunuza uygun olarak yapılan bu yatak odası başlıkları kaliteli ve konforlu tasarımlarıyla size yatak odanızı özel hissettirecek.

ferforje-karyola-basliklari2

Metal yatak başlığı yatağınızın kenarlarını o kadar güzel gösterecek ki gözlerinize inanamayacaksınız. Kendinizi saraydaki bir yatakta yatıyormuş gibi hissettiren bu son derece klas tasarımlar gözlerinizi kamaştıracak. Yatağınızın çok şık görünmesini sağlayan bu ferforje yatak başlıklarını uzun yıllar kullanabilirsiniz.

a3ea4f9b607cf847d98637e7e1530d

Baza yatak başlığı: Bu yatak başlıkları bazalı yataklarla beraber fevkalade güzel durmaktadır. Bazalı yatak modelinize uygun olarak tasarlayabileceğiniz bu bazalı yatak başlıkları son derece mükemmel bir görünüm yaratarak yatak odanızda görsel anlamda farklılık oluşturacaktır. Hem konforlu hem de estetik açıdan modern evlerin popüler tercihi olan bu eşsiz ürünler ile yatak odalarınız bir başka güzelleşecek.

1350303374122

Bazalı yatak kombinasyonu ile muhteşem görünen bu baza yatak başlıkları size vazgeçilmez bir yatak odası dekoru sunacaktır. Yatak odanızda farklılığınızı baza yatak başlıkları ile öne çıkaracaksınız. Çift kişilik ve tek kişilik olarak tasarlanan yatak başlıkları ile yatak odalarınız büyüleyici ve son derece etkileyici dekorasyonlara sahip olacak.

bellona_baza_modelleri_2015

İhtiyacınıza göre tek kişilik yatak başlıklarını ya da çift kişilik yatak başlıklarını dekorlarınızda kullanmalısınız. Tek kişilik yatak başlıkları daha çok genç odalarında ve çocuk odalarında kullanılmaktadır.182212617_tn50_0Çift kişilik yatak başlıkları ise daha çok yatak odalarında tercih edilmektedir.
Sizde odanızın dekorasyonuna çok fazla değişiklik yapmadan sadece yatak başlığı kullanarak şıklık katmak isterseniz, mutlaka bir yatak başlığı modeline sahip olmanızı öneririz.