Villa Mobilyaları

Villa mobilyaları, villaların dekorasyonunda kullanabileceğiniz en önemli parçalardandır. Villanızın olduğundan daha şık ve güzel görünmesini istiyorsanız villanızda kullanabileceğiniz mobilyalara daha fazla ilgi göstermelisiniz. Özellikle modern ve klasik birleşimi ile dekorlarınıza yansıtacağınız görsellik gerçekten görülmeye değerdir. Klasik mobilyaların modern çizgilerle ortak bir parantezde buluşması sonucunda ortaya beklentilerinizin de ötesinde bir şıklık ve güzellik çıkmaktadır. Villanızın ölçülerine göre uygun boyutlu mobilyalara dekorlarınızda yer vermeniz ile villanızın dekoru daha da gösterişli görünecektir. Birbiri ile uyumlu ve renk olarak da birbirini tamamlayan tasarımlara dekorunuzda yer vermenizi tavsiye ederiz. Her açıdan villanızı istediğiniz şekilde güzel gösterecek bu mobilyalar ile bambaşka atmosferler oluşturmanız ve farklı ambiyanslar yakalamanız oldukça kolaydır. Villanızı olduğundan daha güzel hale getirecek mobilyalar ile dekore ettiğinizde daha kaliteli bir hayat sürebileceksiniz.

Villanızda kullanacağınız mobilyalar arasında villa koltuk takımları, yemek odası takımları, köşe koltuk takımları, ahşap oyma sehpa takımları, deri kanepe takımları, Tv üniteleri, bahçe mobilyaları çok ön plana çıkmaktadır.

en-güzel-köşe-koltuk-takımları

Villa koltuk takımları: Villa koltuk takımları, villanızda kullanabileceğiniz en güzel mobilya türlerindendir. Villanızı daha da şık ve zarif olarak göstermenizi sağlayacaktır. Villalarda koltuk takımlarının olabildiğince şık olması gerekmektedir. Koltuk takımlarının içinde bulunduğu ortamı doldurması ve yeterince şık durması beklenmektedir. Bu bakımdan villanıza koltuk takımı seçerken oldukça seçici davranmanız da fayda var. Villanız seçtiğiniz koltuk takımı ile daha da şık görünebilmektedir. Ayrıca kullanacağınız koltuk takımının rahat ve konforlu olması da villanız açısından dikkat etmeniz gereken önemli unsurlardan biridir.

Villanızın şıklığını her yönüyle ortaya çıkaracak bu tasarımlar ile son derece lüks ve zengin bir görünümü evinize taşıyacaksınız. Koltuk takımlarında kullanacağınız modellerde klasik ve modern mobilyaları birlikte kullanmanız son derece güzel duracaktır.

en-modern-köşe-koltuk-takımları

Köşe koltuk takımları: bu koltuk takımları da ikili ya da tekli koltuk takımlarının yerine tek parça halinde kullanabileceğiniz fevkalade güzel mobilyalardır. Köşe koltuk takımları bu sene hem evlerde hem de villa ve benzeri yerlerde kullanılan şahane tasarımlardır. Köşe koltuk takımlarında en dikkat çeken şey oldukça kullanışlı ve fonksiyonel olmalarıdır. Oldukça şık ve gösterişli duran bu mobilya ürünleri ile villanızın görünümünü iki katına çıkaracaksınız. Köşe koltuk takımları, herkesi bir araya toplayan koltuk takımları olmaları nedeniyle de göze çarpmaktadırlar. Renklerde de açık kahverengi, bal köpüğü, krem renginin villanızda çok hoş duracağını söyleyebiliriz.

Ahşap oyma sehpa tasarımları: Oldukça şık olan el yapımı ahşap sehpalarda modern ve klasik mobilyalarla oldukça güzel bir görünüm vermektedir. El yapımı olan ve ahşap olan bu mobilyalar ile yapacağınız dekorları istediğiniz ölçüde tamamlayabilmenizde mümkündür. Dekoratif özelliklere sahip olan bu mobilyalar ile dekorlarınız son derece şık görünmektedir. Klasik modellerde ceviz ve masif tasarımlar dikkat çekerken, modern mobilyalarda daha çok çam olanlar dekorlarınıza derinlik katacaktır. İster klasik ister modern sehpa kullanın her ikisi de villanızın görüntüsünde büyük pay sahibi olmanızı sağlayacaktır.

modoko-orta-sehpa-modelleri

Tv Üniteleri : Villanızda kullanacağınız tasarımlar arasında en dikkat çeken mobilyalardan biri de Tv üniteleridir. Hem daha düzgün görünüm hem de fonksiyonel özellikleri ile sizi cezbedecektir. Tv üniteleriniz ile villalarınıza harikulade bir atmosfer getireceksiniz ve villanızın iç dekorasyon çalışmaların da ahşap mobilyaların öneminin bir kez daha farkına varacaksınız. Birçok rafı sayesinde biblolarınıza ve aksesuarlarınıza da yer bulabileceğiniz bu muhteşem tasarımlar ile salonlarınızda ya da oturma odalarınızda kendinizi özel hissedeceksiniz.

son-moda-tv-üniteleri

Tv ünitelerinizde televizyonlarınız olduğundan çok daha güzel görünecektir. Televizyon seyretmenin hiç bu kadar eğlenceli olmadığını Tv ünitelerinin sunduğu ayrıcalıkla daha iyi anlayacaksınız. Ayrıca Tv üniteleri, son derece lüks modelleri ile de villanıza ender rastlanır bir güzellik verecektir.

Yemek odası takımları: Yemek odası takımlarında açık renkli olanları tercih emeniz, villanızın daha da ferah bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Yemek odalarında klasik modeller ile yapacağınız dekorlarda oldukça hoş görünebilir. Varaklı ve gravürlü yemek masalarını ve sandalyelerini mutlaka villa dekorasyonlarında kullanmalısınız. Klasik motiflerle süslenmiş bu mobilyalar oldukça şık ve estetiktirler. Sağlamlık olarak da uzun yıllar kullanıma imkan tanımaktadırlar. Beyaz lake yemek odası masa takımı villanızda kullanabileceğiniz en güzel tasarımlardandır.

yazlık-ev-yemek-odası-takımları

Deri kanepe modelleri de villa dekorasyonunda son yıllarda çok revaçtadır.

Deri koltuk takımları ile villalarınızın daha da güzel göründüğü bir gerçektir. Deri koltuk takımlarına villalarınızın dekorunda kullanmanız ile ortay çıkacak sonuç beklediğinizden de güzel olacaktır. Modern ve sportif bir görünüm elde etmek istiyorsanız, villanızın iç dekorasyonunda düşünebileceğiniz tasarımlardandır. Villanızın kapalı bir bahçesi varsa burada kullanacağınız koltuk takımları oldukça güzel duracaktır.

beyaz-deri-köşe-takımları-fiyatları

Koltuk takımlarıyla beraber berjer modellerine de yer vermeniz dekoru olduğundan da şık gösterecektir.

Bahçe mobilyalarında kullanacağınız sandalye ve masa tasarımları da oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle bambu ve hasırdan yapılan sandalye modelleri villanızın bahçesinde kullanabileceğiniz çok şık tasarımlardır. Villalarınızda aynı zamanda şezlong sandalye modellerini de tercih edebilirsiniz. Villalarınızın bahçelerinde çok farklı tasarımlarla birbirinden güzel dekorlara yer verbilirsiniz.