Türkiye’nin En Büyük Mobilya Çarşısı Masko

masko-logoMasko 1984 yılında İkitelli’de kurulmuş ve bünyesinde 600 den fazla mağazayı barından mobilyacılar sitesidir. Masko’nun açılımı İstanbul mobilya ve Ahşap Eşya İmalatçıları Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’dir. Masko’nun içinde her bütçeye uygun birçok mobilya alternatifi bulabilirsiniz.

Özellikle yeni evlenecek çiftler tarafından oldukça edilen Masko, her tarzda yüzlerce çeşit mobilyasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Yeni evlenen çiftlerin en büyük endişelerinden bir tanesi de kuşkusuzdur ki ev döşemektir. Sıfırdan bir evi baştan aşağı döşemek oldukça masraflı ve yorucu bir iştir.  Seçilen mobilyaların kullanacak kişilerin tarzına ve zevkine uygun bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Çünkü içlerine sinmeyen mobilyalarla dolu bir evde kişiler kendilerini misafir gibi hisseder ve evi benimseyemez.

Bu nedenle doğru mobilya seçimi oldukça önemlidir. Mobilya seçilirken iyi bir araştırma yapılması kişilerin fazla masraf yapmasını engeller. Rekabetçi piyasada yapılacak iyi bir fiyat araştırması alacağınız ürünleri beklediğinizden daha düşük bir fiyata mal etmenizi sağlayabilir. Masko’da yer alan mağazalarda size en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla almanızı hedeflemektedir. Bütün mağazaların yan yana olması sizin alışveriş yaparken vakit tasarrufu sağlatarak hızlı hareket etmenizi kolaylaştıracaktır.

63505_masko

 

Masko’dan alışveriş yaptığınızda siz ve sevdikleriniz de memnun kalacaktır. Mağazaların estetik açıdan hoş görünümleri ve sizin rahat seçim yapabilmeniz için sundukları showroomlar sayesinde istediğiniz mobilyaya rahatça karar verebilirsiniz. Mağazaların deneyimli ve zevk sahibi bireylerden oluşturdukları personel kadrosu size yaratıcı fikirleriyle yardımcı olarak sizin doğru bir seçim yapmanızı sağlıyorlar. Kalitesi ve güvenilirliğiyle yıllardır müşterilerinin güvenini kazanan Masko herkes tarafından beğeni toplamaktadır. Siz de mobilya seçimi için diğer mağazalardan vakit kaybetmek yerine Masko’ya gelerek sizin için en uygun mobilyaya çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.