Renkli Yatak Odası Takımları

Renkli yatak odası takımları, 2016 yılında oldukça trend olan tasarımlar olarak dikkat çekmektedir. Özellikle yeni nesil, genç ve evli çiftlerin beğenisini kazanan bu mobilya ürünleri ile yapılan dekorlar bambaşka bir görünümü de ortaya çıkarmaktadır. Yaz sezonunun gelmesiyle beraber evlilik hazırlıklarının hızlanması neticesinde renkli yatak odası tasarımlarına olan talep artmaktadır. Renkli ve aynalı yatak odası takımları çok beğenilmektedir. Aynasız modeller ise pek fazla beğenilmemektedir. Çiftler genelde büyük boy aynalı modelleri tercih etmektedirler. Bol çekmeceli ve bol raflı modeller ise hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Renkli yatak odası takımları, ahşap ve aynalı modelleri ile göze çarpmaktadır. Renkli yatak odası modellerinde pastel ve keskin renkler çok ön plana çıkmaktadır. Raylı ve sürgülü gardrop modelleri de işlevsellikleri ve fonksiyonellikleri ile de oldukça hoş durmaktadırlar.

yatak-odası-takımları

Renkli yatak odası takımları ile dekor nasıl yapılır ?

Yatak odası modeli olarak düşündüğünüz modellerde canlı renkleri kullanarak yatak odanıza hareketlilik ve dinamiklik katmanızda mümkündür. Renk seçiminde daha çok öne çıkan modeller arasında kırmızı, pembe, bordo, mavi renkleri yer almaktadır. Yatak odası tasarımları arasında komodinlerde kullanışlı olmaları ve birçok eşyayı depolamaları ile de göz doldurmaktadırlar. Yatak odası modellerinde daha az yer kaplayan ve küçük boyutlu olan tasarımlar oldukça hoş durmaktadır. Yatak odası dekorasyonunda kullanılan yatak odası takımlarının duvar rengiyle de uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Birbiri ile örtüşen renklerde yapılan yatak odası dekorları fazlasıyla dekoru ortaya çıkaracaktır.

Yatak modellerinin de, konfor bakımından ve ergonomiklik bakımından çok şık durduğunu göreceksiniz. Renkli yatak odası tasarımları, her yönüyle sizleri cezbedecek niteliktedir. Yatak odanızda yapacağınız kombinasyonlarda oldukça önem taşımaktadır. Birbiri ile zıt renkler yerine dekoru daha gösterişli gösterecek renkleri tercih etmelisiniz.

İsterseniz ışıl ışıl dekorlar oluşturarak çok başka ve farklı bir atmosferi evlerinize taşıyabilirsiniz. Çok fazla renkler kullanarak da yatak odası modelini boğmamalısınız. Çünkü fazla renk kullanımı da bazen dekorasyonun bozulmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden de yatak odasında mümkün olduğunca yer vereceğiniz renk sayısını az olmasına ama ince detayları öne çıkaran renkler olmasına özen göstermelisiniz.

son-moda-yatak-odası-modelleri

Yatak odası takımınızda kullanacağınız ahşap yatak başlıkları da yatağınızın görünümünü olumlu yönde etkilemektedir. El yapımı olan ahşap yatak takımlarında kullanılan motifler ve desenlerde oldukça şık durmakta ve görsel olarak fevkalade bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır. Sizlerde duvarlarınızla uyumlu bir renk kullanmak istiyorsanız mutlaka beyaz renkli yatak örtülerini açık renkli mobilyalar ile kombine edebilirsiniz.

Renkli yatak odası tasarımları bu yıl fazlasıyla moda.

Farklı renklerdeki yatak odalarında oluşturacağınız konseptler ile dekorunuzu iki katına çıkarabileceksiniz. Desenli yatak odası takımları da harikulade bir görsel zenginliği beraberinde getirmektedir. Yatak odalarında ferahlık veren ve iç açan renkleri kullanmalısınız.

kaliteli-yatak-odası-takımları

Renk olarak birbirine destek olan ve kuvvet veren renkleri kullanmanızı öneririz. Yatak odası takımlarında çok bölmeli olan ve rafları ile daha fazla eşya koymanıza izin veren yatak odası takımlarını kullanmanızı öneririz. Sürgülü ve raylı gardrop modellerinin de üzerlerinin değişik renklerde olması yatak odasının ahengini değiştirmektedir. Yatak odası tasarımları fazlasıyla etkileyici görünümü gerek renkleri gerekse de fonksiyonel özellikleri ile sizlere vermektedir.

Modern, klasik ya da avangard tasarımlar olarak bulabileceğiniz bu mobilya ürünleri ile yatak odalarınıza istediğiniz şekli verebileceksiniz.

Estetik olarak da dekor zenginliğini görebileceğiniz bu renkli mobilya ürünleri şıklığı tam manasıyla evinize getirecektir. Birbirinden renkli ve özellik olarak da diğerlerinden çok üstün olan bu mobilyalar ile dekorasyonu daha da güzelleştireceksiniz.