Oturma Odası Tasarımları

Oturma odası tasarımları evlerinizin en önemli bölümlerinden biridir. Hem dekoratif olarak hem de kullanım kolaylığı bakımından rahatlık sunmalıdır. Oturma odası takımları konforu ve görselliği ile sizi kendisine hayran bırakacak kalitede olmalıdır. Evinizin en özel ve güzel köşesini süsleyeceğiniz bu olağanüstü tasarımlarla konuklarınız üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmalısınız. Hafızalara kazınacak güzellikte koltuk takımlarına salonlarınızda yer vermeniz ile, oturma odanızın görünümüne değer katabilirsiniz. Oturma odalarının en sevilen ve en beğenilen tasarımları arasında son derece esnek ve yüksek konforlu koltuk takımları gelmektedir. Pastel renkli tasarımlara koltuk takımlarında yer vermeniz dekorasyonunuzun daha da ortaya çıkmasına neden olacaktır.

en-modern-köşe-koltuk-takımları

Koltuk takımları özellikle modern ve klasik anlamda kombinasyonlarla fevkalade bir hava yakalamanıza sebep olabilir. Oturma odanızda ferah ve iç açıcı görünüme sahiptir. Oturma odanızda esnek tasarımlar oluşturmanız da son derece önemlidir. Bu açıdan bakarsanız da görselliği ön planda tutmalısınız.

Kolay temizlenebilir ve silinebilir modellere ağırlık vermelisiniz. Sağlamlık ve dayanıklılık açısından da seçeceğiniz mobilyalar önemlidir. Bu bakımdan da mobilyalarınızda buna da dikkat etmelisiniz. Geniş desenli ve motifli modellerinde bu sene fazlasıyla moda olduğunu göreceksiniz.

Klasik koltuk takımları da bu sene oldukça revaçtadır. Evinizin en fazla kullanılan bölümü olan oturma odalarında kullanacağınız bu koltuklarda renkli renkli renkler kadar çiçekli modeller de bir hayli şık. Kendine özgü bu koltuk modelleriyle kullanacağınız perde renklerinin de uyumlu olması çok önemlidir.

klasik-koltuk-takımları-masko

Oturma odalarının en büyük tutkusu klasik modeller ise evlerinize getireceği ihtişamla ve gösterişle salonlarınızın daha zengin görünmesini sağlayacaktır. Oturma odalarında klasik koltuk takımı modellerinde kullanılan birinci sınıf kaliteli kumaş ve döşemelik malzeme koltuğunuzun çok daha yüksek standartlara ulaşmasını sağlayacaktır.

Aynı şekilde klasik motifler ve varaklı tasarımlar koltuk takımınızın en az 3 gömlek üstün görünmesini sağlayacaktır. Berjer modellerinde de açık renkli modellere yer vermeniz, koltuk takımlarınızı daha özel yapacaktır. 2 berjer ve 2 koltuk takımından oluşan bu fevkalade güzel mobilya modelleri ile salonlarınız olağanüstü bir ambiyansa sahip olacaktır.

deri_koltuk_takımı_7

Koltuk takımlarında konfor ve görsellik olmazsa olmazlardandır. Bu yüzden oturma odanızda yer vermeniz gereken mobilyalarda öncelikli olarak bunlara bakmalısınız. Daha sonra evinizin dekoruna en elverişli koltuk takımı hangisiyse onu seçmelisiniz. Son derece seçici ve dikkatli olmanızı öneririz.

Her zaman renkli koltuklara dekorasyonunuzda yer vermeniz dekorunuzun daha güzel görünmesini sağlamaz. Bu yüzden açık renkleri bu anlamda düşünebilirsiniz. Koltuk takımları üzerinde keyifli sohbetlerin yapıldığı, günün yorgunluğunun atıldığı ve unutulmaz anıların yaşandığı özel mobilyalardır.

Baron Koltuk Takımı
Baron Koltuk Takımı

Koltuk takımlarınızda berjerlere yer vermenizde koltuk takımınızı her zaman olduğundan daha güzel gösterir. Konforu üst düzeyde yaşayacağınız ve kaliteden ödün vermeyen koltuklara yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Köşe koltuk takımları belki de bu anlamda evinizin dekorunda görmek isteyeceğiniz mobilya takımlarıdır.

Köşe koltuk takımları ile yapacağınız dekorasyonlarla evinize başka bir perspektiften bakmanızı sağlayacaktır. Dolu dizgin heyecanı canlı renklerle bütünleyeceğiniz köşe takımlarında ortaya çıkaracağınız stil ile sınırları zorlayacaksınız.

Tarzını en iyi yansıtan koltuk modeli ile farklılık yaratın ve salonlarınızda beklentilerinizin ötesinde bir koltuk takımına kavuşun. Koltuk takımınızda oluşturabileceğiniz dekoru uyumlu bir duvar rengiyle de bütünleştirmeniz koltuk takımınıza da katkı sağlayacak ve daha aydınlık görünüm getirecektir.

klasik-koltuk-takımları-fiyatları

Klasik çizgilerin modern motifler ile harmanlanarak adeta ahenk ile sunulduğu koltuk takımları ile salonlarınızı giydirmenin keyfine varacaksınız. Açılıp kapanabilen özellikli koltuk takımlarının da fazlasıyla öne çıktığı bu sezonda evlerinizde görmek isteyeceğiniz türden mobilyalar olarak göze çarpıyor. Göz alıcı ve konforlu koltuklar ilerleyen yıllarda adından daha da söz ettirecek.

Çünkü gitgide yerden yüksek mobilyalara olan talep her yıl biraz daha fazlalaşmaktadır. Bu koltuk takımları ile en baştan salon ya da oturma odanızı dekore etmeniz mümkündür. İstediğiniz ölçü ve renklerde kişiye özel olarak koltuk takımları da yapılabilmektedir.

İkon Koltuk Takımı
İkon Koltuk Takımı

Her zaman kullanabileceğiniz bu modası hiç geçmeyen klasik ve ahşap koltuk takımları ile oldukça havalı ve estetik anlamda yüksek kalitede görünüme sahip olacaksınız. Görünümüyle parmak ısırtacak  koltuk modelleri ile tamamen bambaşka bir oturma odası dekorasyonu oluşturun.