Oğlak burcu kadının dekorasyon tercihi

oglak-burcu

Oğlak burcu kadınının geleneksel yaşamayı seven, ciddi, kontrolü her zaman elinde tutmak isteyen yapısı dekorasyon seçimlerine de yansımıştır. Hiç bir zaman işini şansa bırakmayan oğlak burcu kadınları dekorasyonda da en iyisini ister ve buna ulaşmak için ciddi paralar harcayabilirler.

Dekorasyonda profesyonel dekoratörlerden yardım alarak en iyiyi elde etmek isterler. Moda akımlarını da takip ederler. Beğenilmemek bir oğlak burcu kadını için kabul edilemez bir durumdur. Genellikle siyah, kahverengi, kurşun mavisi tonlarını tercih ederler. Bu renk seçimleri oğlak burcunun kontrolcü ruhlarını yansıtır, ciddi ve tarihsel bir hava katar. Doğal ahşap dolaplar, kitaplarla dolu bir kütüphane oğlak burcu kadınları için doğru tercih olacaktır. Toprak grubundan olan oğlak burcu için evin ahşap olması, bir duvarının ya da bir kolonun tuğlalardan oluşması oğlak burcu kadınını mutlu edecektir. Konforlarına çok düşkün olan oğlak burcu kadınları için koltuklar geniş ve rahat olmalıdır.

Modern tarzda ki koltuk seçimleri oğlak burcu için en kötüsü olacaktır. Oğlak burcu kadınları için en doğru seçim özel yapım mobilyalardır. Koltuk seçimlerinde deri ve kadife kumaş ilgilerini çekebilir. Ayrıca dört köşe eşyalardan hoşlanırlar. Büyük deri puflar, geniş kare minderler oğlak burcu kadınının ilgisini çeker.

 

Dekorasyonda keskin çizgiler severler. Bunun nedeni oğlak burcunun düzen tutkusudur. Oğlak burcu kadınları için her şey düzen içinde ve kesin çizgilerle belirlenmiş olmalıdır. Duvar dekorasyonu için tablo seçimlerinde genellikle pahalı ve sanat değeri yüksek olan tablolar oğlak burcunun ilgisini çeker. Kontrolcü ve akılcı oğlak burcu kadınları için zaman çok önemlidir. Bu yüzden ev dekorasyonlarında antika bir saat oğlak burcu için doğru tercih olacaktır. Halı seçimlerinde geleneksel yaşamayı seven oğlak burcu kadınları el dokuması halıları tercih edebilir. Yöresel halılar da oğlak burcu kadınının ilgisini çeker.