Mustafa Sandal’ın Beykoz’da ki Evi

mustafa-sandalMustafa Sandal ülkemizin en sevilen pop sanatçılarından bir tanesidir. 1990’lı yıllarda müthiş bir çıkış yakalayan sanatçı şöhretini zamanla yitiren değil, giderek arttıran sanatçılardan olmayı başarmıştır. Mustafa Sandal sanat hayatı kadar özel hayatı ile de gündeme gelen sanatçılardan biridir.

Bu nedenle attığı her adım özellikle bayan hayranları tarafından sıkı sıkıya takip edilmektedir. Sanat hayatında ki başarısını özel hayatında da sürdürmeyi başaran Sandal, geçtiğimiz yıllarda Emine Sandal ile hayatını birleştirmiştir. Evlilikten sonra baba olma şansını da yakalayan Mustafa Sandal, ev ve aile hayatı ile artık daha fazla gündeme gelmektedir. Mustafa Sandal’ın Beykoz’da ki evi son günlerin en merak edilen konularından bir tanesidir.

Emina sandal çifti de bahçeli bir evi ve doğal bir yaşamı tercih eden ünlü çiftlerdendir. Bu sebeple kat dairesi yerine villa almayı tercih eden çift, evlerini en çok çocuklarının rahat bir ortamda büyümesi için seçtiklerini de belirtmektedirler. 2010 yılında 1,5 milyon Euro ya aldığı villasının içi de en az dış görünüşü kadar zevkli ve şık bir tasarıma sahiptir. Evlerinin kapılarının kolundan lavabosuna varasıya kadar hemen hemen her şeyini eşinin zevkine göre yeniden tasarlamayı tercih etmiştir. Eşi Emina Sandal ile birlikte hiçbir masraftan kaçınmayan Mustafa Sandal evin iç tasarımı içinde yaklaşık olarak 1 milyon Euro harcamıştır.

Mustafa Sandal’ın Beykoz’da ki evi adeta villadan saray yavrusuna dönüşmüştür. Evin mermerlerine kadar dekorasyonu en yakından takip eden Sandal, Denizli’ye giderek buradan yeni mermerler almayı tercih etmişlerdir. 1,5 yaşında ki oğulları Yaman’ın daha doğal ve daha rahat bir ortamda büyümesi içinde bu tarz bir ev almayı tercih ettiklerini belirten çift, evlerinin her odasını en ince ayrıntısına kadar en zevkli ürünlerden seçmişlerdir. Tüm mobilyaları ve dolapları da yeniden kendi zevklerine göre tasarlayan çift görenleri kıskandıracak bir villaya sahip olmuşlardır.