Mustafa Ceceli’nin Evinin Muhteşem Dekorasyonu

mustafa-ceceliMustafa Ceceli özel yaşamı ve evliliği ile fazla gündeme gelmeyen ünlüler arasında yer almaktadır. Sessiz sedasız evlenen ve sanat hayatı dışında hiçbir konuda öne çıkmayı tercih etmeyen Ceceli evini de sır gibi saklıyor. Sadece yakın çevresi ile özel yaşamını paylaşan sanatçının evi ve dekorasyonu ile ilgili bilgileri yakın çevresinden elde edebilme imkânı bulmaktayız.

Mustafa Ceceli’nin evinin muhteşem dekorasyonu yakın çevresi tarafından da yakından takip edilmekte. Mustafa Ceceli evlendikten sonra daha büyük bir eve taşınmayı tercih etmiş ve evinin dekorasyonunu da eşinin yapmasını istemiş. Oldukça mütevazı bir o kadar da şık evde oturan çift dekorasyon konusunda ne kadar zevkli ve birbirleri ile ne kadar uyumlu olduklarını da böylece göstermişlerdir. Dekorasyon konusunda sadelikten yana tercihlerini kullanan çift oldukça göz doldurucu bir dekorasyona imza atmışlardır.

Mustafa Ceceli sade bir evde yaşamayı tercih ettiğini söylüyor. Aşırı eşya ve fazla kalabalıktan da hoşlanmadığını ekliyor. Evin genel olarak dekorasyonu oldukça şık bir havaya sahip. Ayrıca kendine ait çalışma odasını da eşinin dekore etmesini isteyen sanatçı evinin huzur verdiğini ve ayrı bir sıcaklığı olduğunu yakın çevresinde sık sık dile getirmektedir. Evine ait görüntüler medyada sık sık yer almasa da oldukça zevkli ve şık bir evde oturduğu bilinmektedir.

Mustafa Ceceli’nin evinin muhteşem dekorasyonu çevresi tarafından da beğenilmektedir. Evine ait tüm tasarım ve dekorasyon işlerini eşine devreden sanatçı eşinin zevkine güveniyor. Evinin genel havasında spor çizgiler yer alan ve minimalist tarzda bir eve sahip olan sanatçı evinden oldukça memnun. Aksesuarlarda ve mobilyalarda genel olarak sert çizgilere ve şekillere sahip parçalardan uzak duran ve daha çok soft renklerde yumuşak geçişli aksesuar ve mobilyaları tercih eden çiftin favori rengi ise beyazdır. Mustafa Ceceli sanat hayatında ki başarısını evinin dekorasyonuna da yansıtmayı başarmıştır.