Modern Mobilya İle Yapılan Değişik Konseptler

Modern mobilyalar hem çeşitleri hem de konforlu olmaları nedeniyle oldukça beğenilen mobilya ürünleri olarak göze çarpmaktadırlar. Modern mobilya tarzını sevenler için oldukça hoş mobilya ürünleri son yıllarda tasarlanmaktadır. Renk olarak da oldukça hoş tonların yer aldığını görmekteyiz. Son derece rahat olan bu koltuklarda oturmanın keyfi de bambaşkadır. Oldukça rahat olan modern mobilyalarda kullanılan malzeme kalitesi de son yıllarda yükselmiştir. Estetik açıdan da modern koltuk takımlarının dekoratif bir görünüm ortaya koyduklarını göreceksiniz. Fonksiyonellik açısından oldukça kullanışlılardır. Kolay açılıp kolay kapanabilme özellikleri ile de öne çıkmaktadırlar.
Az yer kaplamaları ve oldukça dinamik yapılarıyla sizlerin beğenisini kazanacaktır.

en-modern-köşe-koltuk-takımları

Boyut olarak da klasik mobilyalara göre daha küçüktürler. Bu özellikleri de modern mobilyaları etkileyici göstermektedir.

Kolay silinebilir olmaları ve temizlenebilmeleri dolayısıyla da tercih edilmektedirler. Modern mobilya modellerinde koltuk akımları dikkat çektiği kadar diğer mobilya modelleri de oldukça ilgi görmektedir. Örneğin; Modern köşe takımları, modern yemek odası takımları ve yatak odası takımları.

Koltuk takımlarında deri koltuk takımları ile yapılan konseptler oldukça rağbet görmektedir.

Siyah ve beyaz kombinasyonlarına ağırlık verilmesi de dekorunuzu daha da güzel gösterecektir. Koltuk takımınızla beraber kullanacağınız tekli koltuklarında dekora getireceği değişik hava gerçekten görülmeye değerdir. Modern mobilyalar ile yapacağınız konseptlerde ceviz rengi ve açık renklerdeki tonlara ağırlık vermenizi öneriyoruz. Tv ünitelerinin de modern koltuk takımları ile oldukça hoş durduğunu söylemek de fayda vardır.

Günümüzde yapılan dekorasyon çalışmalarında Tv üniteleri oldukça önem kazanmıştır.

Evlerin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Oturma odalarında modern koltuk takımları ile beraber çok hoş görünmektedir. Açık renklerdeki koltuk takımları, da bu anlamda dekorun en sıra dışı takımı olarak göze çarpmaktadır.

modern-koltuk-takimi

Modern köşe takımları koltuk takımlarını aratmayacak düzeyde bir ürün harikasıdır.

Köşe takımlarının bu sezon çok moda olması nedeniyle köşe takımlarına olan ilgi de artmıştır. Köşe takımlarının bu kadar ilgi görmesinin nedeni ise hem rahat hem de kullanışlı olmasıdır. Evlerinde fazlalığı sevmeyenlerin gözdesi konumundadır. Ayrıca ahşap sehpa takımlarıyla beraber de oldukça hoş durmaktadır. Köşe takımları ile evlerinizde değişik bir konsept yaratmanızda olasıdır. Dar ve küçük bir salonunuz varsa ilk etapta aklınızda bulundurmanız gereken bu son derece şık tasarımlar ile dekorunuz olağanüstü görünecektir.

Aynı şekilde buna ek olarak, koltuk takımları ile yapacağınız kombinasyonlar ile de köşe takımlarınızın görünümüne değer katabilirsiniz. Dekorunuzda farklı bir görsellik oluşturacaksanız mutlaka yer vermeniz gereken mobilya ürünleridir. Köşe takımlarını kullanarak evinizin dekorunda başka bir ambiyans oluşturmanızda söz konusudur.

klasik-koltuk-takımları-masko

Modern mobilyalar yemek takımlarında da son derece hoş bir görsellik ortaya çıkarmaktadır.

Düz ve sade yemek odası takımlarına yer vermeniz, hem kullanışlılık hem de işlevsellik olarak yemek odalarını bambaşka görünmesini sağlayacaktır. Modern olarak kullanabileceğiniz yemek odası takımları ile yapacağınız değişik konseptlerde dekorasyonunuzun görünümünü iki katına çıkaracaktır. Klasik mobilya koltuk takımı ve modern bir yemek odası kombinasyonunu konseptlerinizde düşünebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza çözüm getirebilecek modern mobilya tasarımları ile dekorlarınıza bambaşka bir boyut katmanızda mümkündür. Modern mobilyaların katacağı hava gerçekten de sizleri büyüleyecektir. Rahatlık bakımından yüksek konforu her açıdan yaşayabileceğiniz bu muazzam mobilya ürünleri ile farkınızı ortaya çıkarmanızda olasıdır. Yemek odalarının daha da güzel göründüğü modern mobilyalar, kaliteli olmaları ve dayanıklı yapılmalarıyla da dikkat çekmektedirler.

Yatak odalarında yapacağınız dekor ya da konsept çalışmalarında da farklı varyasyonlar deneyebilirsiniz.

Yatak takımınızla gardrop modelinizde kullanacağınız mobilyaların birbiri ile uyum içinde olması son derece hoş durmaktadır. Bazalı yatakların rahatlığı ve ergonomikliği modern yatak odalarını kendisine hayran bırakmaktadır. Gardrop modelleri ise daha kullanışlı ve fonksiyonel olmaları ile dikkat çekmektedir. Raylı ve sürgülü olan gardrop modelleri bu yönleri ile de hayli ilgi çekmektedirler. Komodin ve yatak başlığı tasarımları ise görülmeye değer kalitededir.

klasik-köşe-koltuk-modelleri

Boyut olarak da fazla yüksek olmayan şekillerde yapılmaları dolayısıyla da bu tasarımlara olan rağbet her geçen gün daha da artmaktadır. Gardrop modellerinin aynı zamanda birçok eşyayı da içine sığdırabiliyor olması da modern yatak odası takımlarıyla yapılan konseptleri de bir o kadar değerli kılmaktadır. Modern mobilya tasarımları yapısal olarak da giderek kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Hemen hemen klasik mobilyaya yakın malzeme tercihleri de modern mobilyalara olan güvenin artmasına sebep olmuştur. Örneğin; Klasik gardrop modeli ile modern yatak modelini aynı konsept içinde kullanabilmeniz mümkündür. Ya da klasik açık renk bir şifoniyeri modern bir yatak odası takımıyla kombine etmenizde mümkündür.

Modern benç modellerine de yatak odası kombinasyonlarınız da yer vermeniz ile dekorlarınız daha da güzel görünecektir.

Sizlerde modern mobilyalar ile dekorlarınızda alıştığınız çizgilerin dışına çıkıp daha etkili ve gösterişli konseptler oluşturmak isterseniz mutlaka bu mobilya ürünlerine dekorasyon çalışmalarınızda yer vermelisiniz.