Modern Klasik Tasarımlar

Modern mobilyalar ile yapacağınız tasarımları daha güzel göstermek istiyorsanız, bunu klasik tasarımları modern tasarımlarla kombine ederek yapabilmeniz mümkündür. Bu tercih yaşam alanlarını klasik mobilyalar ile boğmak istemeyen ve aynı zamanda düz hatlı modern mobilyaların dekorasyondaki etkisini kırmak isteyenler için en idealidir. Böylece istediğiniz tarzı dekorlarınıza yansıtabilmeniz de söz konusu olacaktır. Tek stile bağlı kalmak yerine, yaşam alanlarınızda kullanacağınız eşyalarınızı birbiri ile uyumlayabilirsiniz. Modern tarzdaki bir yemek odasıyla, klasik olarak döşenmiş bir oturma odasını kombine ederek oldukça hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Klasik ve modern tasarımları bir arada kullanmak istediğinizde, öncelikle mekanın genel görüntüsüne dikkat etmelisiniz.

Duvar renkleri ile koltuk takımları, perdeler ve aksesuarlar birbirini tamamlayabilen yapıda olmalıdırlar.

 

guzel-istikbalin-modern-klasik-koltuk-modelleri-fotograflari_571x550

Her bir obje bir bütünün parçası olduğunu hissettirebilmelidir. Klasik ve modern tasarımlar daha geniş yaşam alanlarında daha hoş görünmektedirler. Küçük ve dar alanlarda ise pek hoş durmamaktadırlar. Bu yüzden bulunduğunuz ortama göre eşya seçmeniz oldukça önem arz etmektedir. Sizlerde modern klasik tasarımları evlerinizin her bölümünde istediğiniz ölçüde kullanabilirsiniz. Bu tasarımlar klasik çizgileri üzerinde barındırdığı gibi aynı zamanda modern şekilde tasarlanmalarıyla da oldukça samimi ve sıcak bir ortam yaratmanızı da sağlayacaktır.

Modern tasarımların dekoratifliği ve klasik mobilyaların şıklığının birleşimi ile harikulade görselliği öne çıkaran bu mobilya ürünleri sizlerin vazgeçilmezi olacaktır. Modern ve klasik motiflerin bir arada kullanılmasıyla ortaya çıkarılan dekor gerçekten harikulade olacaktır. Koltuk takımlarında ya da yemek takımlarında da oldukça hoş görünen bu tasarımlar ile şahane ve farklı bir ambiyans yakalamanız mümkündür. Yapacağınız dekorlarda yer vereceğiniz kombinasyonlar ile bambaşka konseptler oluşturmanızda mümkündür.çok-şık-tasarım-beyaz-klasik-koltuk-takımı-modeliEstetik ve fonksiyonel olan bu mobilyalar ile evlerinizi tanımakta zorlanacaksınız.

Zarif bir görünüm sunan bu mobilyalar dekorlarınızın en büyük tamamlayıcısı olacaktır. Görsellik ve estetik açıdan dekorlarınıza zenginlik ve derinlik katan bu mobilyalar ile fark yaratmanızda olasıdır. Modern görünümü ve klasik estetiği bulabileceğiniz bu mobilyalarda diğer mobilyalar ile farklı konseptlere yer vermek oldukça kolaydır. Örneğin ; ahşap bir orta sehpa ya da yan sehpayı bu modern klasik tasarımlar ile beraber kullanmak oldukça hoş bir görünüm sunacaktır.

Oldukça kaliteli ve dayanıklı olan bu mobilya ürünleri ile farklı stillerde kombinler yapmakta mümkündür.

İsterseniz salon ya da oturma odası aksesuarlarıyla da kullanacağınız bu mobilyalar ile oldukça belirgin bir dekor oluşturmanız da mümkündür. Açık renk modern klasik tasarımlı koltuklar evinizin ahengini değiştirmenize öncülük edecektir. Kolay silinebilir ve temizlenebilir olması da bu koltuk takımlarının en beğenilen özellikleri arasındadır. Farklı renk ve ölçülerde tasarlanıyor olması da bu koltuklara olan ilgiyi yoğunlaştırmaktadır.

en-guzel-domi-klasik-salon-dekorasyonu-fotolari

Yerden biraz yüksek olan ve altı kolay silinebilecek şekilde üretilen bu tasarımlar oldukça alımlı ve gösterişlilerdir.

Koltuk takımlarında aranılan özellikleri bulunduran ve yansıtabilen bu tasarımlar harikulade göz alıcılıklarıyla da tüm dikkatleri üzerlerinde toplayacaklardır. Modern klasik tasarımlı koltuk takımlarında desenli olarak yapılabilen modellerde vardır. Çiçek desenli modelleri ise oldukça beğenilmektedir. Ahşap masa ve sandalyelerde de klasik modern tasarımının izlerini görebileceksiniz.

Yemek odası modern anlamda düz iken bu tasarımlar sayesinde klasik figürleri de üzerinde taşımaktadır.

Varak şekillerinin de kullanıldığı bu modern klasik tasarımlı yemek odası tasarımları ile evlerinize olağanüstü bir şıklık getireceksiniz. Oldukça kaliteli olan bu mobilya modellerine mutlaka evlerinizde yer vermelisiniz. Avangard şekillerde de üretilebilen bu tasarımlar ile dekorlarınızı daha renkli ve zengin bir hale getirebilirsiniz. Oldukça güzel olan bu tasarımlar ile evinize başka bir perspektiften bakabileceksiniz.