Masko Klasik Koltuk Takımları

Masko Mobilya Kenti

1984 yılında  on üç  ortak  tarafından kurulan ve  masko olarak  adlandırılan “S.S. Masko İstanbul Mobilya Ve Ahşap Eşya İmalatçıları Site İşletme Kooperatifi” İstanbul’un ticaret merkezi olarak bilinmekte olan; İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, ulaşımı kolay, Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E-6 Gişelerinin  hemen  yanında bulunan ve 778 mağazadan  oluşan bir mobilya kentidir.

klasik-koltuk-takımları-fiyatları
Sarmaşık Klasik Koltuk Takımı
masko-klasik-koltuk-takımları
Quantum Klasik Koltuk Takımı
masko-klasik-mobilya
Açelya Klasik Koltuk Takımı
masko-köşe-koltuk-takımları
Şımarık Köşe Koltuk
masko-mobilya
Loren Klasik Koltuk Takımı

Masko Klasik Koltuk Takımları

Çok eski yıllardan bu yana insanların istekleri doğrultusunda mobilya alıcılarına kaliteyi ve konforu sunan Masko birçok mobilyayı kendi mağazalarında sergilemektedir. Gerek internet satış sitelerince gerekse mobilya kenti ile müşterilerini kaliteli mobilyalar ile buluşturan Masko, bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kalitesini ve özgün konseptlerini insanlar kabul ettirmiş büyük bir mobilya şirketi olan masko birçok ürünü ile mobilya alıcılarını cezp etmekte ve satışını gerçekleştirmektedir.

Masko ürünlerinin mobilya alıcıları farklı bir ara yüz ile internet sitesi ile de ağırlamaktadır. Çeşitli aksesuarlar, bahçe mobilyaları, bebek genç ve dekorasyon mobilyaları ev tekstili halı ürünleri, mutfak ve banyo mobilyaları, ofis mobilyaları, okul mobilyaları, masa sandalye mobilyaları, TV üniteleri, oturması odası grubu mobilyaları, yatak odası mobilyaları ve yemek odası mobilyaları ile hizmet vermektedir.

Masko Köşe Koltuk Takımları

Masko ürünlerini bugünkü kalitesine ve lider firma oluşumuna taşıyan masko ailesinin en önemli üyelerinden birisi de Masko klasik koltuk takımları olmaktadır. Masko klasik koltuk takımları müşterilerini diğer mobilya gruplarına nazaran daha fazla çekmektedir. Bunun sebepleri arasında Masko klasik koltuk takımları kalitesi ve mükemmel dekorasyonu ile modaya ışık tutan anlayış içerisinde olması bulunmaktadır. Sizler de bir Masko klasik koltuk takımları ürünü sahibi olmak isterseniz mobilya kentimize gelmeniz önem arzetmektedir.