Lüks Otellerde Klasik Mobilyalar Kullanılıyor

Lüks otellerin dekorasyonlarında klasik mobilyalara daha fazla yer verdiğine mutlaka dikkat etmişsinizdir. Bir müşteri otele ilk girdiği zaman otelin sahip olduğu kaliteyi öncelikle dekorasyon için kullandığı mobilyaları inceleyerek anlamaya çalışır. Klasik mobilyalar lüks ve gösterişli bir imaja sahip olduğu için, oteller sahip oldukları kaliteyi ilk bakışta müşterilerine dekorasyonlarında klasik mobilya kullanarak göstermek isterler. Klasik mobilyalar sayesinde oteller saygın ve itibarlı bir imaj çizmeyi hedefliyorlar.

lüks-klasik-otel-mobilyaları

Bir otelin müşterileri tarafından en çok dikkat çeken yanı kuşkusuz mobilyaları oluyor. Bir otelin müşterilerine ilk olarak sağladıkları kaliteli imajı veren şey kullanmayı tercih ettikleri mobilyaları oluyor. Bu nedenle oteller dekorasyonlarına ve mobilya tercihlerine oldukça titiz bir şekilde karar veriyorlar ve bu konunun uzmanları ile birlikte dekorasyonlarını oluşturuyorlar.

Lüks otellerde klasik mobilyalar kullanılıyor. Klasik mobilyalar modern tasarımlı mobilyalara göre daha gösterişli ve ihtişamlı göründüğü için, klasik mobilyaları dekorasyonlarında kullanan oteller diğer otellere göre çok daha kaliteli ve lüks bir imaj yaratabiliyorlar. Sahip oldukları gösterişli görüntünün yanı sıra klasik mobilyalar modern tasarıma sahip mobilyalar kadar rahat oldukları için müşterilerin mobilyaların rahatsızlığı konusunda da herhangi bir şikayetleri olmuyor. Bu nedenle saygın bir imaj yaratma amacı taşıyan lüks oteller dekorasyonlarında klasik mobilyaları tercih ediyorlar.

lüks-klasik-otel-mobilyaları-1

Klasik mobilyalar gösterişli, görkemli ve saygın bir görüntü oluşturduğu için müşteriler otele ilk giriş yaptıkları andan itibaren kendilerini elit ve özel hissediyorlar. Bir işletme için müşterilerinin üzerinde bıraktığı ilk izlenim oldukça önemli olduğu için klasik mobilyalar lüks otellerin vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alıyor.

Müşterilerine kendilerini özel hissettirmeyi başaran ve saygın bir işletme olduklarını benimseten oteller, verdikleri hizmet ile müşterilerini kaybetmemeyi hedefliyorlar. Otellerin dekorasyonunu ve hizmetini beğenen müşteriler, bir daha ki ziyaretlerinde de aynı oteli kullanmayı böylece tercih ediyorlar. Klasik mobilyalar şaşırtıcı, göz alıcı ve ihtişamlı görüntüleri ile lüks otellerin ilk tercihi olur.

“Lüks Otellerde Klasik Mobilyalar Kullanılıyor” üzerine 6 yorum

 1. Lüks otellerin kıral dairesi mobilyası ve suit oda mobilyası genelde ahşap klasik mobilyalardan yapılıyor.

  Cevapla
 2. Kesinlikle harika görünüyor.sonuçta bu tarz lüks otelleri iş adamları kullanıyor ve onlar da en hem rahatlıktan hem gösterişten yana.

  Cevapla
 3. ya açıkcası ben ne gerek var bu kadar gösterişe diyorum.neticede otel bu kadar abartılmamalı.

  Cevapla
 4. sonuçta bu tip oteller kalitesi ve fiyatları yüksek olan seçenekler sunuyor. klasik mobilya tercih etmeleri çok normal. klasik mobilyalar diğerlerine nazaran daha şık ve gösterişli. bazıları çok farklı bi hava yaratıyor böyle mekanlariçn

  Cevapla
 5. Klasik mobilyalar gösterişli, görkemli ve saygın bir görüntü oluştur bu sebeble tüm lüks otellerde klasik otel mobilyaları var..

  Cevapla
 6. lüks otellerde müşterileri etkilemek için elbette lüks klasik otel mobilyaları kullanmak gerekiyor.

  Cevapla

Yorum yapın