Krem Renk Yemek Odası Takımları

Salonlarda en şık görüntülerden birini oluşturacak olan Krem renk yemek odası takımları ortama daha ferah ve açık bir hava katmaktadır. Daha çok yuvarlak tasarımlarla kullanılan krem renginin evinize zenginlik, zarafet ve sıcaklık katacak yemek odası takımlarının her bir parçası ile modernliği ve gelenekselliği bir arada görkemli bir şekilde yaşayacaksınız.

Renklerin malzeme ile uyumu, aydınlatmaların led olarak ortamı renklendirmesi ve büfe ile büfe aynasının bir uyum içinde yer aldığı 6 lı 8 li yemek odası takımları sizlere harika bir ortam sunacaktır. Krem renk yemek odası takımları büfeleri 45 cm derinlikte, 180 genişliğinde ve 90 cm yüksekliğinde olabilmektedir. Büfe aynaları 220 * 60 ve 100 * 48 ebatlarında sandalyeler ile ortalama kullanılan en modern ebatlardır.

Krem renk yemek odası takımları ceviz renkli koyu tonlarda kullanılacak kulplar ile daha zengin bir görsellik sunacaktır. Ceviz rengi yerine kulplarda daha farklı koyu tonları da kullanarak şıklığı zarafeti ve mutluluğu bir arada krem rengi ile yaşayabilirsiniz.

Açelya Klasik Yemek Odası
Açelya Klasik Yemek Odası
Arda Klasik Yemek Odası
Arda Klasik Yemek Odası
Berensu Klasik Yemek Odası
Berensu Klasik Yemek Odası
Elif Klasik Yemek Odası
Elif Klasik Yemek Odası