Klasik Mobilyanın Etkileyici Dünyası ile Tanışın
Klasik mobilyalar, geçmişten günümüze kadar gelen ve mobilyaların ruhunu yansıtan tasarımlar olarak dikkat çekmektedirler. Bu güzel tasarımlar, yalnızca görünümleri ile değil, aynı zamanda rahatlıkları ve konforlarıyla da insanları kendisine hayran bırakmaktadır. Çağımızdaki birçok mobilyayı sahip oldukları özellikler ile geride bırakan klasik mobilyaların ne kadar özel tasarımlar olduklarını vurgulamakta fayda vardır. Az yer kaplamaları ve kişiye özel renk ve ölçülerde yapılabilmeleri en belirgin özellik olarak ortaya çıkmaktadır. Klasik mobilyalar, renkleri ve kaliteli kumaşları ile de görenleri kendisine hayran bırakmaktadır. Açık renkli ve pastel renkli klasik tasarımlar bu özellikleri ile oldukça hoş durmaktadırlar. Bu şaheser niteliğindeki mobilya tasarımlarında rahatlık ve ihtişamı fazlasıyla görebilmeniz mümkündür.
Akasya Koltuk Takımı
Akasya Koltuk Takımı
Modern mobilya tasarımlarına göre daha pahalı olan klasik tasarımlar daha az miktarda üretilmektedirler. Bulundukları yere kibar bir görünüm, ihtişamlı bir duruş ve gösterişli bir hava getiren bu mobilyalar farklı tarzdaki modelleri ile sizleri büyüleyebilecektir. Klasik mobilyalar kasvetli ve ağır bir görünüm veren mobilya ürünleri olarak bilinse de durumun böyle olmadığı bir gerçektir. Fabrikasyon tarzında üretilmeyen ve tamamen el yapımı olan bu şahane mobilyalar evlerinizin görünümünü daha değerli kılacaktır. Bu muazzam klasik mobilyalar ile dekorlarınızı istediğiniz ölçüde değiştirebilir ve çok güzel bir dekora da kavuşturabilirsiniz. Modern mobilyalarınız sadece rahatlık açısından düşünebileceğiniz tasarımlar olarak öne çıkmaktadır. Fakat klasik mobilyalar hem dekoratifliği hem de rahatlığı gözler önüne serebilen oldukça şık tasarımlardır. Klasik mobilyalarda görülen bu özellikler sayesinde evlerinizin dekorasyonları olduğundan daha şık ve daha konforludur. Klasik mobilyalarda hünerli ellerin eşsiz güzellikler ile yoğrulan izlerini fevkalade bir şekilde görebilirsiniz. İnce detaylar ile süslenen bu mobilyalarda varaklı ve gravürlü modeller, desenleri ve motifleri ile son derece güzel durmaktadır. Saraylardan kalma mobilya ürünleri olarak da göze çarpan bu mobilyalarda beklentilerinizi karşılayacak tarzda zengin görünümü de bulabilirsiniz. Klasik mobilyaları diğerlerinden ayıran derin çizgilerden biri de bu mobilyaların zarifliğidir. Klasik mobilyaları alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta alacağınız bu ürünü nerede kullanacağınızdır. Kullanacağınız yere göre klasik mobilya seçerseniz mobilyalarınızın dekorda daha etkin görünmesini sağlayabilirsiniz. Klasik mobilyalar her dönem moda olan tasarımlar olarak evlerinizin daha güzel görünmesinde fark yaratmanızı sağlayacaktır. Klasik mobilyalar ile yapacağınız dekorlar baştan aşağı bütünlük oluşturacaktır ve farklı bir ambiyans yaratacaktır.  
Arda Klasik Yemek Odası
Arda Klasik Yemek Odası
Klasik tarz diğer mobilya tarzları ile de kolayca kombinlenebilen ve uyum gösterebilen tasarımlar olduğu için de çok tercih edilmektedir. Modern ve klasik şekilde yapılabilen konseptlerde özellikle klasik mobilyaların üstlendiği rol dekorun tamamına olumlu bir şekilde yansımaktadır. Klasik mobilyalarda ister salon , ister yemek odası isterse de yatak odası olsun kullanacağınız renkler bakımından pastel tonlarında olmalıdır ve aynı zamanda dekorunuzdaki duvar rengi ile de örtüşebilen nitelikleri taşımalıdır. belinda-klasik-yatak-odasi Klasik mobilya modellerinde desenli modellerde her sezon öne çıkmaktadır. Desenli klasik mobilyalarda geniş parçalı olanlar en gözde mobilya ürünlerindendir. Özellikle koltuk takımlarında sade olarak düşünülen ikili koltuk takımının yanında desenli berjer modelleri son derece şık durmaktadır. Yemek odası takımlarında da klasik tarz çizgilerin ince detaylarını en ufak ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Klasik yemek odası takımlarında açık renkli tasarımlar hem şık durmakta hem de tüm estetikliği ayrıntılı olarak gözler önüne sermektedirler. Klasik yemek odası takımlarında zengin varak figürleri ve oyma işlemelerin süslemelerini bulabilmeniz mümkündür. Bu süslemeler ile yemek odalarınız daha etkileyici ve şaşalı görünecektir. Klasik yatak odası takımlarında ise, görsellik ve işlevsellik daha öne çıkarılmıştır. Ayrıca Pastel renklerin yanında daha canlı ve keskin renklere yer vererek dekorun daha da muhteşem görünmesi sağlanmaktadır. Klasik yatak odası takımları yatak odalarınıza farklı bir perspektifden bakmanıza imkan tanıyacaktır.