İtalyan Mobilya Stili Asortie ile İstanbul ‘da

İtalyan stili Asortie Mobilya ile İstanbul ‘da

Bunu okuyunca ne kadar mutlu olduğunuzu tahmin ediyoruz. Birbirinden güzel mobilyaların İtalya stilinde olduğunu biliyorsunuz. Belki de onlardan her zaman almak istediniz, fakat bu mümkün olmadı. Artık cennet şehir İstanbul’da bu mobilyalara ulaşmanız mümkün mutlaka gözünüze kestirmiş olduğunuz bir model vardır. Onu artık bulmanız oldukça kolay.

Bu şık mobilyalara aklınız duracak. Özellikle altın sarısı renginin yoğunlaştığı mobilyaları gördükten sonra gözleriniz yerinden fırlayabilir. Kırmızı yatak odası takımı ile de göze çarpan tarz oldukça trend olmuş durumda. Yemek masalarının zarafeti ve eski yıllara dayanmış olarak görünen tasarımı sizi sizden alacak. İtalya mobilya stili asortie mobilya ile İstanbul’da bu fırsatı kaçırmamalısınız. Normalinden oldukça farklı mobilyaları size sunuyoruz. Her evde bir yatak odası vardır klasik tasarım ile onlardan farklı olmak istemez misiniz? Bu tasarımları gördükten sonra gözleriniz gerçekten buna şaşıracak.


italyan-mobilyasi

italyan-yemek-odasi italyan-yemek-odasi-tasarimi

Mobilyalarda İtalyan Tasarım Rüzgarı Asortie Mobilya ‘da.

Evinizin içi adeta bir villa havası verecek. Osmanlı zamanını andıran mobilyalar ile kendinizi sarayda düşleyeceksiniz. Özellikle oda takımında tek bir renge yönelen mobilyalar genel olarak beyaz, mor, kahverengi, altın sarısında yoğunluk artıyor. L koltuğun muhteşemliği bayanların son dönemde inanılmaz ilgi odağı oldu. Sizler de bu muhteşem serinin içinde kaybolmalısınız. Yeni evlenen genç kızın evinde muhakkak vitrini olmalıdır. Bu vitrinler ise sizi sizden alıp uzak diyarlara götürecek. Ofislerinizi ise süsleme ile çalışmanın zevkine varabilirsiniz. Bu mobilyalarla temizlik yapmak, çalışmak, oturmak mükemmel zevkli bir hale gelecek.

Sizlerin rahatını sizler kadar önemsediğimiz için bu muhteşem tasarımları sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul’da olanlar veya olmayanlar en azından bunları görmek isteyeceksiniz. Bu muhteşemliğe şahit olmak gördüğünüz güzelliği çevreye anlatmak anlattıkça zevk almak istiyorsanız hemen yetişmeli ve bunları görmelisiniz. Haydi, hanımlar eşlerinizi de alın ve bir sarayda oturmaya, dinlenmeye hazır olun.