İstanbul Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımlarında kullanışlılık ön planda. Farklı stillerin uygulanmasında dahi vazgeçilemeyen özellik yatak odası takımları baz alındığında konfor. Yeni tasarımlar yatak odaları için farklı fikirleri barındırıyor.

Gökyüzü temalı cam tavanlar, ışıklandırmalar, yatak odası için oluşturulmuş tv üniteleri, kitaplıklar ve tuvalet masaları dekrne yatak odaları artık sadece uyumak için kullanılan alanlar olmaktan çıkarılmış durumda. Yaşam alanı olarak kullanabileceğiniz yatak odanızda farklı dekorasyon fikirleri uygulayabilir, alanınızın daha da genişlemesini sağlayabilirsiniz. Yeni yatak odası takımları temelde konforu ve şıklığı alan tasarımlar. Eğer ayrıca bir giyinme odasına sahipseniz odanızı renklendirecek veya havasını değiştirecek çeşitli dekoratif eşyalardan yararlanmanız daha kolay olacaktır.

miami-yatak-odasi

lanpas-yatak-odasi

Yatak odanız sizin en özel alanınız. Romantik bir düzenleme yatak odanızın görünümü değiştirecektir. Bunun için romantik görünüme sahip yatak odası takımlarından birini tercih etmeniz yeterli. Yapacağınız en önemli şey ise romantik bir yatak odasının nasıl olması gerektiğine dair ipuçlarına dikkat etmek. Yatak odası takımı alırken romantizmin barındırılabilmesi için öncelikle çok koyu renklerden ve ağır oymalardan kaçınmalısınız. Bunun nedeni bu tür klasik takımların özellikle dar alanlarda boğucu bir görünüme neden olması. Ancak klasik tarzın modern yorumu olarak görülen avangard takımlar tam sizin aradığınız özellikleri barındırıyor.

hayal-yatak-odasi

Beyaz lakenin sıkça kullanıldığı bu takımlarda zarif dokunuşların ve romantik izlerin yansımalarını bulacaksınız. Aynı zamanda estetik yumuşak bir görünüm sergileyen avangard takımlar size romantik görünümün yanında aksesuarlarla tamamlanabilecek tasarımları sunacaktır.

Yatak odası takımlarında artık önem verilen bir diğer özellik ise romantiklik görünümlerden hoşlanmıyorsanız modernlik. Yani modern tasarımların yatak odasında hayat bulması. Bunun için de yatak odası takımlarında teknolojinin yerleştirilebildiği, aynı zamanda konforun ve depolamaya izin veren kullanışlı tasarımların yer alması gerekiyor. Modern tasarımlar fikir olarak kullanışlı ve rahat mobilyaları kapsıyor. Bu yüzden modern yatak odası takımları ferahlık ve sadeliği alıcıların beğenisine sunuyor. Her çeşit mobilyaya ulaşabileceğiniz yatak odası takımlarından hangi tarzda mobilya alacağınızı seçerken beklentilerinizi iyi belirlemelisiniz.

“İstanbul Yatak Odası Takımları” üzerine 9 yorum

 1. KLASİK MOBİLYALARDA kullanılan altın varak işlemeleri mobilyaları bambaşka yapıyor evin havası değişiyor resmen.Yuvarlak yatak odaları çok şık kesinlikle ama tabi uygun dekore etmek gerek.

  Cevapla
 2. yuvarlak yataklar garip durmaz mı odanın içinde. yer problemi olmasa bile bence diğer mobilyaların duruşunu da etkiler

  Cevapla
 3. açık renkler yatak odaları için daha uygun aslında. göz yormaması için. duvarlarında mobilyaların da açık renklerden seçilmesi daha iyi olur

  Cevapla
 4. ben bayılıyorum bu yuvarlak yataklara, üstelik burdakinin rengi de çok tatlı bi bordo. ama illa da çok geniş alanlar gerekmiyor bence, burdaki oda çok da büyük değil

  Cevapla
 5. yatak odası takımları gittikçe farklılaştı. şimdilerde bu yuvarlak yataklara yöneliniyor. aslında gerçekten değişik bir duruşu var. mekanı uygun olanlar kullanmalı bence.

  Cevapla
 6. bu yatak odalarını çok begendim bunu yapan hangi firma oldugunu bilen varsa bana söyliye bilirmisiniz rica etsem.?

  Cevapla
 7. Yuvarlak yatak odası takımları alanda boşu boşuna yer kaplıyor. Bence standart yatak odası takımları daha kullanışlı. Haberdeki ikinci yatak odası takımı tam bana göre tasarlanmış. Beyaz zemin üzerine altın varak işlemeler çok uyumlu olmuş.

  Cevapla
 8. Yuvarlak yatak odaları artık her yerde var. Yatak odaları genişledikçe insanlar yuvarlak yatakları tercih ediyor. Resimdeki yuvarlak klasik yatak odası takımı ve kumaş rengi çok uyumlu olmuş.

  Cevapla

Yorum yapın