İlkbaharda Yatak Odası Dekoru
Yatak odanızı ilkbahara hazırlamak ve yenilemek istiyorsanız bunun için en güzel seçim Country tarzını yatak odanıza yansıtmaktır. Birbirinden şık takımlar gibi, aksesuar ve ev tekstil ürünleriyle de bu stili tamamlayabilirsiniz. Bu nedenle bahar renklerini en iyi şekilde yansıtabileceğiniz stiller, Country tarzını tercih edenler için idealdir. Yenilemek istediğiniz yatak odalarınız için ilkbaharda yatak odası dekoru seçeneklerini inceleyebilirsiniz. ilkbaharda yatak odaları

Yatak Odası Dekorasyonunda Çözümler

Yatak odaları, uykuya dalmak için ideal bir ortamı gerektirir. Özellikle dinlenmek ve rahat olmak için tercih edilecek olan yatak odası dekorasyonunda, açık renkler kullanılabilir. Dinlendirici etkisi fazla olan açık yeşiller, maviler ve pembeler en çok tercih edilen renkler arasındadır. Özellikle canlı kırmızılar ve saten kumaşlar baharı değil kışı çağrıştırdığından pek dikkat çeken seçenekler değildir. Şık ve canlı bir dekorasyon için tercih edeceğiniz Country dekorasyon stili, ilkbaharda yatak odası dekorasyonu için en iyi çözümdür.

İlkbahar Renkleriyle Canlanın

2017 pantone rengi olarak açıklanan greenary, baharı en güzel yansıtan renklerden biri. Özellikle zıt renkleriyle birlikte kullanılan bu yeşil tonu en iyi pembe, beyaz ve krem renkleriyle kombinlenmektedir. ilkbaharda yatak odası dekoru

Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Kullanın

Çiçek desenli duvar kağıtları kullanarak, odanın bir bölümünü en iyi şekilde bahara hazırlayabilirsiniz. Yatak başları ve giyinme bölmelerini en iyi şekilde dekore edeceğiniz detaylardan biri bu çiçek desenleri olabilir.

Perdelerinizi Değiştirin

Klasik perdeler yerine, stor perdeler tercih edebilirsiniz. Stor perdeler, özellikle küçük mekanlarda daha pratik çözümler olabilir. Ayrıca mekanınızı birden bire farklı bir havaya sokacak seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Uzun ya da kısa stor perde seçenekleri, konseptinizle uygun bir tamamlayıcı olacaktır. Nevresim ve perdeleri takım olarak kullanmayı da tercih edebilirsiniz.

Gece Lambanızı Boyayın

Gece lambanızı eski tip olanlardan tercih ettiyseniz, çiçek desenleri çizebilirsiniz ya da stikırlar ekleyebilirsiniz. ilkbahar yatak odası takımları Led ışıklarla odanızı aydınlatırsanız hem daha az ışık, hem de daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle yatmadan önce kitap  okuyanlardansanız, mutlaka bir aydınlatma seçeneğini denemelisiniz.

Yatak Odalarında İlkbahar Renkleri

Evin tüm genelinde ya da yatak odalarında ilkbahar renkleri kullanmayı tercih ederek, sabah gözünüzü ferah bir mekanda açabilir, baharın tazeliğini her an hissedebilirsiniz.