Eyüp Modesa

Eyüp Modesa Mobilya Fiyatları

Modesa 1956 yılında kurulmuştur. İlk olarak marangozlar sitesi olarak kurulan çarşı, 1980 yıllına kadar İstanbul’un ve çevre illerin mobilya ihtiyacını gidermekteydi. 1996 yılından sonra ise yavaş yavaş mobilya çarşısı yapısını kazanmaya başlamıştır. O tarihten bu yana pek çok mobilya imalatçısı Modesa’da yer almıştır. Eyüp Modesa günümüzde en çok mobilya imalatçısının yer aldığı mobilya kentlerindendir. 1996 yılından sonra girilen yeniden yapılaşmadan sonra zamanla bugünkü görünümüne bürünmeye başlamıştır. Modesa hala İstanbul’un en fazla mobilya çeşidinin bulunduğu yerdir. Aradığınız tüm mobilya modellerini Eyüp Modesa’da bulabilmeniz mümkündür. Günümüzde üretim o kadar fazla hale gelmiştir ki pek çok imalat başka yerlerde yapılmaya başlanmıştır.

eyüp-modesa

eyüp-modesa-mobilya-çarşıları

modesa-genç-odaları

modesa-masa

Eyüp Modesa Mobilyacılar Çarşısı

İmalatı olmayan mağazaların genellikle Showromları Eyüp Modesa’da bulunmaktadır. Mobilya imalat aşaması en kaliteli ham maddelerden ve 1 kalite el işçiliği ile üretilmektedir. Bu sebeple, Modesa’dan satın aldığınız tüm mobilya ürünlerini uzun yıllar kullanabilirsiniz. Üreticiden doğrudan tüketiciye satıldığı için fiyatlar diğer mobilya mağazalarına göre çok daha uygundur. Ayrıca buradan evinize almak istediğiniz mobilyayı istediğiniz ebatlarda ve modellerde sipariş edebilme olanağına da sahip olabilirsiniz. Örneğin evinizin bir köşesi için dolap satın almak istiyorsunuz fakat uygun ebatlarda hazır yapılmış dolap bulamıyorsunuz. Bu sorunu Eyüp Modesa’ya giderek çözebilirsiniz. Ayrıca daha önce satın aldığınız mobilyalara uygun olması bakımından istediğiniz kaplama çeşidinden yeni bir mobilya yaptırabilirsiniz.

Eyüp Modesa Mağazaları

Eyüp Modesa’da tüm mobilya çeşitlerini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, mutfak ve banyo gruplarını da yine burada bulabilmeniz mümkündür. Birçok mağazayı bir arada bulabileceğiniz Eyüp Modesa, size uzun süreler mağaza gezmek derdinden de kurtarmaktadır. Tek bir çatı altında toplanmış birçok farklı mağazayı tek seferde gezebilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürünü hem daha az yorularak hem de çok daha kısa süre içinde uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Evinize ya da iş yerinize almak istediğiniz tüm mobilyaları ve diğer ürünleri tek bir adres aracılığı ile alabilmenin ayrıcalığını Modesa ile yaşayabilirsiniz.