En Güzel Mobilya Modelleri

                                 

En güzel mobilya tasarımları içinde bu sezon koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, salon takımları, genç odası takımları, Tv üniteleri ve bu sezon köşe koltuk takımlarıyla beraber yok satan sehpa modelleri gelmektedir. En güzel mobilya modelleri ile yapacağınız dekorasyonlara siz bile inanamayacaksınız. Hem modern hem de alabildiğine lüks olan bu mobilyalar ile dekorlar bir başka güzel ve özel olacaktır. En yeni mobilya modellerine evlerinizde yer vererek konforu, lüksü ve kaliteyi bir anlamda evinize taşıyacaksınız. Evinizi baştan başa yenileyebileceğiniz bu mobilyalar ile istediğiniz konseptler ve temalar oluşturmanızda mümkündür.

Sürekli değişen ve çabuk demode olan mobilyaların yanı sıra daha kullanışlı ve fonksiyonel olan bu mobilyalar ile bambaşka bir ortam yaratmanızda olasıdır. Yepyeni ve en güzel mobilyalar ile evinizin ahenginde yapacağınız değişim fevkalade güzel bir atmosfere dönüşecektir.

Koltuk takımları itibariyle modern koltuklar sıradan olmayan özellikleriyle bu sezon çok revaçtadırlar.

evimizdekorasyon-2014-iç-dekorasyon-oturma-odası-modelleri

Modernliği sadelikle birleştirebileceğiniz son derece kullanışlı olan bu mobilyalar ile aradığınız rahatlığı sonunda bulabileceksiniz. Her açıdan kolaylık sağlayan ve estetik görünümüyle de cezbeden bu mobilyalarda oturmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

En güzel mobilya tasarımları içinde en dikkat çekici modeller olan modern koltuk takımları sundukları özelliklerle de kalplerinizi kazanacaktır. Hoş ve zarif renklerinin yanında kullanılan malzeme bakımından da tatmin edici olan koltuklardan kalmak istemeyeceksiniz.

Rahatına düşkün olanlar için vazgeçilmez olacak bu modern koltuklar istenildiğinde yatak olma istenildiğinde koltuk olma nitelikleriyle de göz dolduruyorlar. Açılıp kapanabilir olmaları da bu koltukları daha özel kılmaktadır. Renkler açısından da canlı ve parlak renklerin hakimiyeti hissedilir şekilde dekorlara yansımaktadır.

yeni-köşe-takımları

Yumuşak dokusu ve sağladıkları oturuş rahatlığı ile konforu yüksek kalitede yaşayacağınız bu en güzel koltuk takımları ikili ve üçlü olarak yapılan modelleri ile çok beğenilmektedir. Salonlarınızda ya da oturma odalarınızda kullanabileceğiniz bu mobilyalar ile köşe koltuk takımlarını da beraber kullanabilirsiniz. Ahşap ve deri sehpa modelleri ile de birleştirebileceğiniz bu son derece güzel mobilyalar en şık oturma odası dekoruna sahip olmanıza imkan tanıyacaktır.

Ahşap sehpalar sundukları şıklığın ötesinde dekoru tamamlayıcı işlevsellikleri ile de sizi kendisine bağlayacaktır.

Özellikle sehpaların el yapımı olması ve dekoratif özellikli olmaları da önemlidir. Cilalı ve parlak görünümleriyle de koltuk takımlarınıza çok yakışacaklardır.

lazzoni-mobilya-duvar-uniteleri

En güzel mobilya modelleri arasında yatak odası takımlarını da görmeniz mümkündür. Yatak odası modellerinde en yeni ve belirgin özellik olarak ise son drece kullanışlı olmalarını ve geniş depolama alanına sahip iç dizayna sahip olmalarını gösterebiliriz. Ahşap görünümlü şifoniyer modülünün de getirdiği etkiyi unutmamak gerekir.

Kapitoneli yatak odası modelleri de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Gardrop kapaklarında bulunan ve yavaş kapanmayı sağlayan durdurucu foksiyonu da bu sezonki modellerle ortaya çıkmıştır. Yatak odanızı yeniden tanımlamanıza imkan verecek sınırlar ile kalitenin imzasını atabileceksiniz.

Sürgülü ve raylı gardrop modelleri de bu sezon çok moda ve yavaş yavaş tüm evlere de ulaşmaktadır. Başucu ve yatak başlığı kısmı da yatak odanıza derinlik katan bir detay olarak göze çarpmaktadır. Doğal görünümlü kulp ayrıntılarıyla da komodin çekmeceleri bu yatak odası modellerini başkalaştırmaktadır.

Yemek odası takımları da en güzel ve tutulan modeller olarak öne çıkmaktadır.

Yemek odasındaki konsol takımlarının iç dizaynları özel olarak hazırlanmıştır. Dekoratif özellikli özel konsol aynası ile de harikulade görünmektedir. Yerden yüksek olarak tasarlanan lükens ayak takımlarına yer verilmiştir. Açılıp uzatılabilen şık masa modelleri yemek odası takımlarının en önemli özelliğidir. Oymalı ve varaklı olan klasik tarzdaki yemek odaları da bu sezon her yönüyle çok beğenilmektedir.

Arda Klasik Yemek Odası
Arda Klasik Yemek Odası

Tv üniteleri de bu sezon adını sıklıkla duyduğumuz ve duymaya da devam edeceğimiz mobilya ürünleri olarak ortaya çıkmaktadır. Tv üniteleri de en güzel mobilya modelleri içinde kendisine yer bulmaktadır. Özellikle sunduğu özellikleri ile televizyonlarınızı daha keyifli ve rahat izlemenizi sağlayacak olan bu mobilyalar ile oturma odanızda daha keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Rafları ve kapaklı dolapları ile de işinizi kolaylaştıracak olan bu Tv ünitelerine sahip olmayı isteyeceksiniz. Her geçen gün daha fazla ilgi gösterilen Tv ünitesi modellleri ile evlerinizde daha derli toplu bir görüntü oluşturabilirsiniz. Tv üniteleri fonksiyonel özellikli dikkat çekici mobilya ürünleridir. Hayatınızda yer edinecek eskimeyen tasarımlardır. Aynı zamanda kolay temizlenebilme özelliğine sahiptirler.

Genç odaları da en beğenilen mobilyalardandır.

Gençlerin odalarında kullandıkları mobilyada son yıllarda önemli hale geldi. Gençler günümüzde rahatlarına daha düşkünler ve oldukça seçiciler. Belki de bu yüzden genç odası takımları daha kapsamlı olarak yapılmaktadır. Genç odalrında kullanılan yatakların daha ortopedik ve konforlu olduğu gözlerden kaçmayan bir detaydır.

genç-odası-mağazaları-masko

Gardrop  modellerinin daha küçük boyutlarda olduğunu, canlı ve enerjik renklerin kullanıldığını görmenizde mümkündür. Komodinlerinde şirin ve kullanışlı olmaları da genç odalarını daha ilginç kılmaktadır.

Sizlerde en beğenilen ve yeni sezona damga vuran modellerle dekorlar oluşturmak isterseniz o zaman mutlaka moda olan mobilya ürünlerine göz atmanızı öneririz.