2016 Duvar Ünitesi Modelleri

2016 Duvar ünitesi modelleri ile salonlarınızda ve oturma odalarınızda eşsiz bir dekor oluşturmanız mümkündür. Duvar üniteleri de aynı Tv üniteleri gibi son yıllarda evlerinizin değişmez ve vazgeçilmez mobilyalarından biri oldu. Hem kullanışlılık hem de işlevsellik ile her açıdan sizlere zarif dekorlar oluşturmanızda yardımcı olan bu şahane tasarımlar ile herkesin beğenisini kazanacak kombinasyonlara imza atmanız mümkün görünüyor. Duvar ünitelerinde alabildiğine göze hitap eden bu şık ve estetik mobilya ürünleri aklınızı başınızdan alacak. Sadece sunum kalitesiyle değil sağladığı alanlar ile de gönlünüzde yer edinecek bu fevkalade güzel mobilya ürünleri ile televizyon gibi elektronik eşyalarınızı koymaya yer bulacaksınız ve aynı zamanda süs eşyalarınızı dizmek için de duvar ünitenizin raflarından faydalanacaksınız.

2013-Beyaz-Duvar-Ünitesi-Modelleri-5

Duvar ünitelerindeki çekmeceler sizin işinize yarayacak en kullanışlı ve fonksiyonel mobilyalardır. Bu açıdan da avantaj sağlayacak bu mobilyalar ile fazla eşyalarınızı ve kırtasiye malzemelerinizi koyabilmeniz mümkündür.

Aldora-Rosetti-Estetik-Duvar-Üniteleri

Ayrı ayrı sehpa, vitrin ve Tv ünitesi almak yerine hepsini bir arada görebileceğiniz bu son derece esnek ve göze hoş gelen bu mobilya ürünlerini denemenizi öneririz. Beğeninizi kazanacak bu harika ötesi mobilya tasarımlarında aradığınız özellikleri bulabilmeniz şimdi daha kolay.

Bellona-Yeni-Duvar-Ünitesi-Modeli-600x350

Geniş iç hacmiyle salonlarınızın görünümünde söz sahibi olacak bu çok amaçlı mobilyanın her parçasının yerlerini değiştirebilme olanağına da sahip olacaksınız. Bir anlamda hareketlilik ve yeni bir tarz getiren 2016 duvar ünitesi modelleri ile salonlarınız bir başka güzelleşecek.

Kolay temizlenebilir olmalarıyla da dikkat çeken bu ürünler bu özellikleri ile zamanınızı da tasarruflu kullanmanızı sağlayacaktır. Dayanıklılık ve sağlamlıklarıyla da dikkatinizi çekecek olan bu duvar ünitelerinde estetik paneller kullanılmıştır. Raflı ve çekmeceli olanlar size çok amaçlı bir kullanım imkanı sunmaktadır. Sürtünme ve çarpmalara karşıda son derece dayanıklı olan bu duvar üniteleri uzun yıllar kullanıma izin verecektir.

duvara-monteli-asimetrik-siyah-beyaz-televizyon-ünitesi-modeli

Duvar ünitelerinin tek parça halinde olmaları sizin de aslında bir bakıma hayatınızı kolaylaştıracaktır. Eşyalarınızın bir arada olması görsel açıdan da daha derli toplu bir görünüm vermektedir. Kapaklı duvar ünitesi modelleri ile eşyalarınızı saklayabilirsiniz ve raflarıyla da görünmesini istediğiniz eşyalarınızı sergileyebilirsiniz.

Bu anlamda aslında toparlayıcı ve bütünleyici bir mobilya ürünü olan bu son derece harika tasarımlarda kendi tarzınızı oluşturmanızda söz konusudur. Ahşap olan duvar ünitesi modelleri ceviz ve beyaz lake modelleri ile ilginizi çekecek.

duvar1-2861

Birinci sınıf malzemeden yapılan bu mobilya ürünleri ile dekorasyonlarınıza başka bir boyut kazandıracaksınız. Renk olarak da ahşap ve lake modellerin daha yaygın olarak kullanıldığı 2016 duvar ünitelerinde beklentilerinize cevap bulabilirsiniz. Özellikle lake beyaz ve siyah renkli modeller bu sezon çok moda olacak.

Led aydınlatmalar ile duvar ünitenizin daha da güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylece duvar ünitenizin iki kat şık görünmesini sağlamanız mümkündür. Dolap kapaklarında yavaşlatıcı sistemleri olanları tercih ederseniz, uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz.

duvar-ünite-modelleri-ve-fiyatları

Eğer sizde salonlarınızda Tv ünitesi olarak herhangi bir dekorasyon çalışması yapmak istiyorsanız, duvar üniteleri sizin için kaçınılmaz bir fırsat olacaktır. Etkileyici görünümleri ve birbirinden kullanışlı ve fonksiyonel modelleri ile duvar ünitesi modelleri tüm dikkatleri üzerine çekecek. Her anlamda gerek görsellik ve gerekse de işleyiş bakımından size sağlayacağı  güzel görünümle mükemmel bir tasarıma kavuşacaksınız.

Duvardan faydalanmanızı sağlayarak bir çok alanı kullanmanızı sağlayan bu zarif tasarımalar, sizi büyüleyecek. Boydan boya duvarınızı kaplayan bu duvar üniteleri ile evinizin dekorunda söz sahibi olmanızda mümkündür. Modern ve klasik modellerde üretilen bu şık tasarımlar size harika bir kolaylık ve fonksiyonellik sunacaktır.

lazzoni-mobilya-duvar-uniteleri

Sizde evinizde tek parça ya da bütün olarak bir duvar ünitesi kullanacaksanız eğer, O zaman duvar ünitelerinizi kullanmanız daha uygun olacaktır. Renkli modeller evinizin salonunu daha modern gösterecektir ve zarafet anlamında dekorunuza zenginlik kazandıracaktır. Bu yüzden duvar ünitelerinde bu modellere yer vermeniz sizin için daha doğru olacaktır.