Doğal Ahşap Salon Koltuk Takımları

Evlerinizde klasik tarzı devam ettirmek için daha çok kaliteli ürünler tercih ediyoruz. Kaliteli ürettiğimiz oturma grupları ile mükemmeli şıklık ile birleştiriyoruz. Daha çok Osmanlı kültürüne uygun olarak tasarladığımız oturma gruplarında doğal ahşap kullanmaya özen gösteriyoruz.
İkili, üçlü koltuk, iki adet berjerden oluşan salon koltuk takımları uzman eller tarafından tasarlanıp, nitelik sahibi ustalarımızın el işçiliği ile üretiliyor. Döşeme ve iskelet ürünlerinde kaliteli malzemelere yer vererek daha dayanıklı ve sağlam salon koltuk takımlarını üretmeyi amaçlıyoruz.

Doğal ahşam kullanılarak üretilen oturma gruplarında altın varak detaylarına ağırlık vererek sarayların ihtişamlı havasını evlerimize getiriyoruz. Varak detayının yanı sıra el işçiliği ile özgün tasarlanan oyma motifler ile süslediğimiz klasik ahşap salon koltuk takımları sizlerin tercih edeceği bir kalitededir.

Klasik dresuarlar ile kombine yapacağınız doğal ahşap salon koltuk takımlarını günü her anında kullanırken kefiy alacağınız bir mobilyanız olacaktır. Kaliteli, sağlam ve dayanıklı olması ile sizinle birlikte uzun ömür yaşayacak, keyifli anılar geçireceğiniz bir salon tasarımına sahip olacaksınız.

Hanedan Klasik Koltuk Takımı
Hanedan Klasik Koltuk Takımı
Akasya Koltuk Takımı
Akasya Koltuk Takımı

en-güzel-salon-oturma-grupları-fiyatları

kahverengi-klasik-koltuk-takımı