Country Yemek Odası Mobilyaları

Country tarzında yapılan yemek odası modelleri ile yemek odalarınızın görünümünü değiştirebilirsiniz.

Yeni ve eski tarzı bir araya getiren bu yemek odası takımları, yemek odalarınızın daha zengin ve ihtişamlı durmasını da sağlayacaktır. Sıcak, samimi ve gösterişten uzak haliyle şıklığın yemek odanıza yansımasını sağlayan bu modeller ile büyüleyici yemek odalarına sahip olabilirsiniz. Yemek odalarında fark yaratan bu harikulade tasarımlar ile yapacağınız dekorlarda kendi tarzınızı oluşturmanızda oldukça kolaydır. Eski dönemlerin modernliğe yansımış halini bu yemek odası takımlarında bulabilirsiniz. Yemek odalarında sakinliği, sakinliği ve doğallığı sevenler için country yemek odası tasarımları vazgeçilmez modellerdir. Bu yemek odası takımları birbirinden şık ve değişik boyutlarda üretilen modeller olarak dikkat çekmektedirler.

Elif Klasik Yemek Odası
Elif Klasik Yemek Odası

Romantik ve nostaljik bir ambiyansın yemek odalarınıza taşınmasını sağlayan bu modeller yemek odanızda büyülü bir dünya oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Modern tasarımların izlerini geçmişte arayanların kendisini alamayacağı modeller olan bu mobilya ürünleri tamamen ahşaptan ve el yapımı olarak üretilmiştir. Yaşam alanlarınıza değer katacak nitelikte üretilen bu mobilya modelleri, eskitme sanatının el işçiliği ile de kendisine sizleri hayran bırakacaktır. Yıllar boyunca evinizde kullanabileceğiniz tasarımlar olan bu mobilyalar ile modası hiç geçmeyen bir yemek odasına sahip olacaksınız.

Country tarzındaki yemek odalarında doğal ahşap renkli tasarımlar çok beğenilmektedir.

Aynı zamanda beyaz renkli country yemek odaları da oldukça şık tasarımlar olarak göze çarpmaktadır. Country yemek odası takımı masa, sandalyeler, aynalı konsol ve vitrinden oluşmaktadır. Konsol modellerinde ince kabartma desenler ve şık kulplar mütevazi bir görkeme sahiptir. Uzun ve keyifli yemek sohbetleri vaat eden country yemek odası takımları ile farklı deneyimlerin kapılarını aralayabilirsiniz. Yemek odası takımlarında dekoratifliği ve zarifliği en güzel şekilde ortaya çıkaran bu mobilya modelleri ile olağanüstü bir dekora imza atabilirsiniz.

doğal-ahşap-yemek-masası-modelleri
Country yemek odası takımları ile görsel zenginliği dekorlarınıza taşımanızda mümkündür. Masa ve sandalye modellerinde el işçiliğinin hünerli ellerini görebilirsiniz. Fevkalade özel motifler ile derinlik eklenen bu mobilya tasarımlarını diğer mobilya ürünleri ile d kombine edebilirsiniz. Huzur veren natürel tarzdaki tonları ve eşsiz güzellikleri ile yemek odalarınızda fark yaratmanıza yardımcı olacaktır.
İsterseniz sade renklerin yanında yemek odası tasarımlarında çiçekli olanlara da yer verebilirsiniz. Country tarzı yemek odası takımlarınız ile diğer mobilyalarınızın da uyumlu olması dekorunuzdaki bütünlük açısından oldukça önemlidir. Yeni evli çiftlerin ya da yuva kuracakların eskiyi anımsatan ya da yöresel tarzdaki yemek odası takımlarına merakları varsa, mutlaka country yemek odası takımlarını incelemelerini tavsiye ederiz.

Country yemek odası takımları evinizi dolu dolu gösterecek ve aynı zamanda sadelikten de uzaklaştırmayacaktır.

Country şeklinde bir ev dekorasyonu düşünüyorsanız, bu yönüyle bu harika yemek odası modelleri dekorunuza renk katacaktır. Country yemek odası takımları geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerin farklı renklerde ve modellerde üretilmesi çeşitlilik açısından da zengin bir boyutu yemek odanıza getirecektir.

Bedesten Klasik Yemek Odası
Bedesten Klasik Yemek Odası

Country tarzı yemek odaları kullanılan kumaş ve döşemelik malzeme bakımından da oldukça zarif ve şık tasarımlardan meydana gelmektedir.

Birinci sınıf kumaş ve malzemenin kullanıldığı bu yemek takımlarında aradığınız görselliği de öne çıkarabilirsiniz. Sadece görsellik değil aynı zamanda dayanıklılık ve sağlamlık açısından da oldukça memnun kalacağınız bu mobilya modellerini kendinizden sonraki jenerasyonlara da bırakabilirsiniz.
Her yıl yeni bir trendin parçası olan ve farklılığını tasarımlarının her parçasında hissettirebilen bu mobilya modelleri ile yapacağınız yemek odası konseptleri olduğundan daha güzel görünecektir. Yemek odalarında kendinize özgü ve tamamen başka bir dekor oluşturacaksanız, başvurabileceğiniz tek adres country yemek odası takımlarıdır.