Boğa Burcunun Tercih Ettiği Mobilyalar

Boğa burcunda olan kadınlar da erkekler de evlerine son derece düşkündür. Dolayısıyla onlar için evlerinin dekorasyonu da oldukça önemlidir. Sanat, doğa ve tasarım boğaların evlerinde yankısını bulacaktır. Boğa burcunda olan kişiler için evleri neredeyse bir botanik bahçesi gibidir.

Aynı zamanda ahşap eşyalara da düşkün olan boğalar evlerinde bulunan koltukların, yatak örtülerinin ve yemek tabaklarının çiçek motifleri ile süslü olmasına bayılır. Bunun yanında boğaların lüksten hoşlandıkları da bilinmektedir. Boğa burcunun tercih ettiği mobilyalar oldukça pahalı olabilir. Ancak bu söz konusu kişileri kesinlikle rahatsız etmeyecektir. Daha fazla harcamaları gerektiğinde bundan kesinlikle kaçınmayacakları söylenebilir.

boga-kadini-dekorasyon-tercihi

Boğa burcunun tercih ettiği mobilyalar genellikle ahşap ağırlıklıdır. Ahşap boğa burcunun vazgeçilmezi olduğu için evlerinin her yerinde ahşap bir koltuğa, bir masaya ya da sandalyelere rastlamanız söz konusu olabilir. Pek çok orijinal eseri evlerinde toplayan boğalar evlerinin içlerine sinmesi ve istedikleri gibi olması durumunda kendilerini son derece rahat hissedecektir. Güven boğalar için son derece önemlidir. Bu nedenle de seçtikleri mobilyalarda kesinlikle sağlamlık aramaktadırlar.

boga-kadini-dekorasyon-tercihi-2

Boğa burcunun tercih ettiği mobilyalar genellikle ahşap ağırlıklı olan eşyalarla süslü mobilyalardır. Bunun yanında toprak tonlarındaki döşemeler ya da krem tonlarındaki aksesuarlar da boğalar tarafından son derece beğenilmektedir. Genellikle aksesuar seçiminde metal, cam ve pirinçten yana karar veren boğalar doğal olan her şeyden hoşlanmaktadır.

Boğaların aynı zamanda evlerinde yemek yapmaya ve yemeğe de özen gösterdikleri bilinmektedir. Dolayısıyla boğalar mutfak mobilyalarını da son derce önemsemektedir. Onlar için mutfak mobilyaları kesinlikle pratik ve şık olmalıdır.

Kocaman bir mutfak masası boğa kadınlarına aile bireylerinin her birini doyurmalarını sağlayacak güzel yemekler yapmaları ve bu yemekleri onlara yedirmeleri hayallerini düşündürecektir. Bir mutfak masası ve sandalyeler boğaları kesinlikle yemek yapmaya yöneltecektir. Boğa burcunun tercih ettiği mobilyalar değerlendirildiğinde oturma odası ve mutfağın önemi kesinlikle büyüktür.