Banyo Dekorasyonunda Modern Çizgiler

Banyonuzun genişliği ve yapısı, şıklık için size engel olmamalı. Gelişen banyo dekorasyonu tasarımlarını incelediğinizde, küçük banyolar için geliştirilmiş banyo dolaplarının ve küvetlerin ne kadar şık olduklarını göreceksiniz.

Küçük bir banyo için alacağınız banyo mobilyası için dikkat etmeniz gereken nitelik, koyu renkli ve büyük ebatlara sahip mobilyalar olmamaları. Alanınızı daha büyük göstermek içinse ipuçları mevcut.

modern-banyo-dekorasyonu-1

Aynalar ortama ferahlık ve zenginlik katmakla kalmıyor. Banyo dekorasyonunda kullanacağınız güzel bir ayna, ortamınızın genişlemesine ve daha ferah görünmesine yardımcı olacaktır. Ayna stilleri arasından zevkinize göre klasik modellere de yönelebilirsiniz ancak unutmamalısınız ki klasik modeller ebat olarak küçük banyoları zorlayacak biçimde olabiliyor. Beyaz ve tonları ile turkuaz ve pembe tonlarının uyumu, banyonuzu ferah olmakla beraber renkli de bir görünüme itecektir. Yer döşemesinde kullanabileceğiniz açık renk su geçirmez parkeler ise zemininizi genişletmeyi ve açık renklerle uyumlu bir banyo haline getirmeyi  sağlayacaktır. Parke kullanımı son zamanlarda su geçirmez özelliğiyle banyolarda da yoğun bir talep görüyor. Ayrıca  banyonuz küçük ise eğer kullanacağınız ayaklı açık dolaplar da alanınızdan çalmayacak, geniş bir görünüme neden olacaktır.

banyo-dekorasyonu-1

Banyo dekorasyonu kişisel zevkleri dikkate alarak firmaların ürettiği tasarımlarla iyice renklenmiş durumda. Geniş banyolar için hamamı andıracak tasarımlar, saray tarzı yansıtılarak oluşturuluyor. Bu tasarımların son zamanlarda yaygınlaşan kullanımı klasik zevke sahip kişilerin banyo dekorasyonunu da belirliyor.

Farklı tarzları banyolara taşıyan firmalar her ebatta banyo için farklı seçenekler sunmayı sürdürüyor. Aksesuarla ise banyolar ile hiç olmadığı kadar gündemde. Mumlar, küçük aynalar, diş fırçaları ve pamuklar için özel kaplar ve hatta bunları topluca içine yerleştirebileceğiniz tepsiler.. Bu nedenle banyonuza yerleştireceğiniz aksesuarlar banyonuzun şıklığını artıracak, tablo ve resimler de ortamın daha zengin bir görünüme bürünmesini sağlayacaktır.  Unutmamalısınız ki üretici firmalar banyo dekorasyonu için her çeşit büyüklük ve alanı hesaplayarak geniş bir yelpaze sunuyor.

“Banyo Dekorasyonunda Modern Çizgiler” üzerine 7 yorum

 1. banyo dekorasyonu geniş banyolarda daha kolay yapılıyor zaten küçük banyolar banyo dolaplarıyla kaplandığı zaman daha da daralıyor.

  Cevapla
 2. Ben de banyomu kırıp yeniden yapacağım. Resimdeki banyo modelleri nereden temin edilir acaba. Ben Masko ve Modoko daki banyo mobilyaları mağazalarını gezdim ama kafama göre model bulamadım

  Cevapla
 3. Arkadaşlar ben de banyomu kırıp yeniden yapacağım. Resimdeki banyo modelleri nereden temin edilir acaba. Ben Masko ve Modoko daki banyo mobilyaları mağazalarını gezdim ama kafama göre model bulamadım

  Cevapla
 4. bence klasik banyo takımları da çok hoş bence. Özellikle geniş banyoların dekorasyonunda klasik banyo dolapları ve klasik lavabolar mükemmel duruyor

  Cevapla
 5. BANYO DEKORASYONUNDA BENCE SADE ÇİZGİLER HAKİM OLMALI. ÇOK ABARTILI KLASİK BANYO MOBİLYALARI HİÇ BENİM TARZIM DEĞİL.

  Cevapla
 6. banyo dekorasyonu için en güzel mekan bence MASKO. Masko mobilya kentinde çok farklı banyo modelleri var. Modern banyo mobilyaları da klasik banyo mobilyaları da bulunuyor.

  Cevapla

Yorum yapın