Balık Burcu Dekorasyon Tercihleri

balık-burcu-dekorasyon-tercihleri-2

Balık burcu insanlarının romantik ve duygusal oldukları bilinmektedir. Bu burç insanlarının oldukça değişken ruh halleri bulunmaktadır. Hemen her zaman aynı psikolojik duruma sahip olmayan balıkların sık sık ev değiştirdikleri de gözlemlenebilir. Aynı zamanda evlerinin dekorlarını da sürekli değiştiren balık burcu insanları yine de evlerine çok bağlıdır. Bunun nedeni onların evlerini kendilerine sığınak olarak görmeleridir.

balık-burcu-dekorasyon-tercihleri-1

Balık burcunun tercih ettiği mobilyalar değerlendirildiğinde genellikle denizi anımsatan, okyanus renklerinin tercih edildiği söylenebilir. Balıklar duygusallıklarını mobilyalarda da gösterecektir.  Balık burcunda olan kişilerin en çok dikkat ettikleri mobilyalar yatak odası mobilyalarıdır. Özellikle yataklarının rahat olmasını, rahatlıkla gömülebilecekleri şekilde olmasını istemektedirler. Aynı zamanda balık burcunda doğan kişiler çok yumuşak olan yastıkları kullanmaktan hoşlanmaktadır. Açık mavi, beyaz, su yeşili, bej gibi tonlar balık burcunda olan kişilerin tercih ettikleri renklerdir. Balık burcunun tercih ettiği mobilyalar sadece onları değil, aynı zamanda eve gelen herkesi rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır. Balıklar ev işlerinde genellikle tembel ve dağınık olan kişilerdir. Ancak kendi içlerinde bir düzenleri olduğu söylenebilir. Aradıklarını rahatça bulabilmeleri son derece kolaydır.

balık-burcu-dekorasyon-tercihleri-3

Balık burcunun tercih ettiği mobilyalar genellikle zarif desenlerle işlenmektedir. Romantik tabloların olduğu evlerinde yumuşak formlu olan mobilyaları tercih eden balık burcu evlerinde rahatlamak istemektedir. Evlerinde kullandıkları eşyaların yerini sık sık değiştiren balık burcunda doğan kişiler için önemli olan iç huzurlarıdır. İç huzurlarını son derece önemsedikleri için mavi, yeşil gibi deniz renklerini değerlendirmektedir.

Özellikle açık mavi renkte döşemelerden hoşlanan balıklar kendilerini huzurlu hissetmek için açık renkli olan dekorlardan hoşlanmaktadır. Aynı zamanda duvarlarda resimler ve tablolar görmek de balık burcunun tercih ettiği mobilyalar arasında bulunmaktadır. Ev dekorasyonunda uçuk kaçık olan fantastik eşyalardan hoşlanan balıklar ev atmosferini oluştururken bazı kokulardan da faydalanmaktadır. Pek çok farklı renkte obje kullanmak balıklar için kendilerini ifade etme yöntemidir.