Asortie Mobilya Dubai’de

Asortie mobilya dünyanın dört bir tarafında mağazalarını açmaya devam ediyor. Yurt dışında yaptığı yatırımlar ile tüm dikkatleri üzerine çeken Asortie mobilya, yaptığı yatırımlara Dubai’nin Al wasl şehrinde açtığı görkemli mağazayla bir yenisini daha ekledi. Asortie markası, 600 metrekarelik alanda villa tipi mağaza ile Dubai’de mobilya sektörüne yeni bir tarz kazandırmak için çalışmaktadır. Dubai’nin en lüks semtlerinden birinde açılan ihtişamlı mağaza görenleri kendisine hayran bıraktı. Dubai’deki mağazanın açılışı tek kelimeyle muhteşemdi. Dubai’deki halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Asortie mobilya yetkilileri durumdan oldukça memnundular. Yetkililer, Asortie markasının dünya devleri arasında yer almasının kendileri için olduğu kadar Türkiye içinde önemli olduğunu da bir kez daha bu sayede vurguladılar. Asortie mobilya dubai ‘de yaptığı bu yatırımla ürettiği klasik mobilya modellerinin yurt dışında satışını yapabilecek.

asortie

Asortie mobilya, Dubai’deki seçkin müşterilerin isteklerine hitap edebilen modeller ile farklı kültürlere ve farklı zevk tarzlarına uygun olarak hizmet verebilecektir.

Dubai’de mağaza açmak için uzun zamandır alt yapı çalışmaları yapan Asortie mobilya sonunda bu arzusuna kavuşmuştur. Dubai ‘deki pazarı sadece Birleşik Arap Emirlikleri ile sınırlı tutmadıklarını belirten yetkililer, hedeflerinin buradan tüm Afrika kıtasına açılmak olduğunu dile getirdi. Türkiye’ deki lüks mobilya ve dekorasyon tarzını Ortadoğu ve Afrika ile buluşturmak isteyen marka yaptığı önemli çalışmalar ile bunu gözler önüne seriyor.

32 farklı ülkeye ihracat yapan ve bu pazarda daha da büyümek isteyen Asortie mobilya, Dubai’de açılan bu mağazayla da Dubai’nin en önemli markası olacağının sinyallerini verdi. Asortie mobilya yetkilileri, Dubai’de bilinen en ünlü marka olmayı reklamla değil de, müşteri hizmetleriyle elde edeceklerinin altını çizdiler.

Dubai’ de açılan bu mağaza ile Asortie mobilya markası dünya mobilya markaları arasında önemli bir yer edinmiştir.

Dubai’deki mağaza da yer alan klasik mobilya modelleri büyüleyici görünümleriyle herkesi etkilemeyi başarmıştır. Yatırımlarına ara vermeden süratle devam eden Asortie mobilya Dubai’ den sonra farklı ülkelerde de mağazalar açmaya devam edecektir.

en-yeni-klasik-koltuk-modelleri

Dubai’deki mağaza açılışı mobilya dünyasında da büyük yankı uyandırdı.

Asorti mobilyanın yurt dışında yaptığı yatırımlara Türkiye’den de destek oldukça çoktu. Asortie mobilya Dubai mağazasıyla mobilya sektöründe büyük sükse yaptığı gibi büyük kitlelere ulaşarak dünyanın sayılı markaları arasına girmenin de kapısını sonuna kadar aralamış oldu.

Dubai mağazası Asortie mobilyanın her geçen gün gelişen ve üretmeye devam eden bir marka olduğunun en güzel göstergesidir. Bu doğrultuda Dubai de açılan mağazadan olan beklenti hayli büyüktür. Çünkü Asortie tek bir pazarla yetinmeyecek kadar büyük ve saygın bir markadır. Asortie mobilya sektörün devleriyle rekabet ederek bu pazarda en yakın zamanda söz sahibi olabilecektir.

Asortie mobilyanın ürettiği klasik ve ahşap mobilya tasarımları özellikle Dubai’de çok beğenilmektedir.

Varaklı ve gravürlü klasik motiflerin hakim olduğu klasik mobilya tasarımları eşsiz güzellikleri ile göze çarpmaktadır. Asortie mobilya, özellikle ürettiği değerli mobilyaları ile fark yaratan bir yükselen değer olmaya devam edecektir.

masko-klasik-koltuk-takımları

Dubai mağazası, üst gelir grubuna hitap eden lüks mobilya tasarımlarının yanında aynı zamanda dekorasyon çalışmaları içinde hizmet vermektedir. Yüksek gelir grubuna hitap eden mobilya tasarımlarından çok aslında dekorasyon projelerini büyüterek buradaki müşteri portföyünü arttırmayı amaçlamaktadır. Komple yapılacak otel, villa ve benzeri projeler ile Asortie markasının ismi daha da duyurulmaya çalışılmaktadır.

Dubai mağazası her yönüyle Asortie markasını bambaşka bir yere taşıyacak olan çok değerli bir yatırımdır.

İlerleyen yıllarda, Dubai mağazına yapılan yatırımlar fazlasıyla meyvelerini verecektir ve Asortie mobilyanın çıtasını daha yukarılara çıkaracaktır.