Acun Ilıcalı’nın Konforlu Home Ofisi

Medyanın en çok konuşulan işlerinin sahibi Acun Ilıcalı İstanbul’un göbeğinde bir home ofise sahip. Acun Ilıcalı’nın ofisi, sade ve zarif dizayn edilmiş fakat yeteri kadar büyük değil. Büyük bir aile ortamını bu küçük ofiste yaşattıklarını söyleyen Ilıcalı, daha büyük bir ofise geçmeleri gerektiğini söylüyor. Acun Ilıcalı’nın ofisi bahçe içerisinde şirin bir ev görünümüne sahip.

Ofiste ekipten ayrı takılmaktan ve yalnız kalmaktan hoşlanmamasının sebebi olarak Acun Ilıcalı, annesinin de 7 kardeş olduğunu ve böyle samimi ve iç içe ortamları sevdiğini söylüyor. Bu yüzden Acun Ilıcalı’nın ofisi kendine ait bir oda içermiyor. Fakat ofis içerisinde bir dinlenme yeri bulunuyor ve orada uyuyor ya da hayatını geçiriyor. Hülya Avşar, Kıvanç Tatlıtuğ, Emre Belözoğlu, Okan Buruk gibi ünlü isimler Acun Ilıcalı’nın ofisi ile bağlıdır ve sık sık buraya uğrarlar. ‘Hülya Avşar kızını almaya giderken ya da bir işi olduğunda mutlaka burdan geçer ve ayaküstü de olsa uğrar’ diyor Ilıcalı. ‘Ali Taran balkonu sever. Kıvanç Tatlıtuğ ise benim masamın olduğu yerleri sever.’ diyerek hangi ünlünün ofisin neresinde kendisini rahat hissettiğinden bahseder Ilıcalı.

Acun Ilıcalı’nın ofisi içerisinde salıncak görünümlü havada asılı duran bir bank ve yerde, köşede ünlü bir tasarımcıya ait cüce görünümlü bir sehpa var. İki parça da ilginç ve eğlenceli bir tarz sunarak bekleme köşesinin dikkat çeken eşyaları olarak öne çıkıyor. Taze çiçeklerle dolu vazolar ise ofisin her yerine ferahlık katıyor ve doğal bir doku yaratıyor. Acun Ilıcalı’nın ofisi, klasik ofis düzenlerinden çok daha farklı ve ilgi çekici bir şekilde tasarlanmış. Sanki çalışma ortamı değil bir evi andırıyor. Bu sayede ekip kendini rahat hissediyor ve daha yaratıcı fikirlerle işlerine odaklanıyor.