İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Kullanışlı Ofisler İçin Mobilya Seçimi

İş hayatını masa başı işler ile geçirenlerde zaman içinde çeşitli duruş bozuklukları ve kemik hastalıkları meydana geliyor. Bu yüzden ofis mobilyalarının vücut sağlığını tehdit etmeyecek ergonomiye sahip olması son derece önemli bir konu. Çalışma alanları dizayn edilir ve mobilya için tercihler yapılırken görsellik ikinci plana atılarak sağlıklı ve kaliteli alternatifler ön planda tutulmalı. Vücut yapısını destekleyecek olmasının yanında çalışma alanının kullanışlı olması da iş kalitesini artıracaktır. Kullanışlı ofis mobilyalarında en önemli parça şüphesiz çalışma masaları. Çalışma masaları için en önemli nokta genişlikleri. Bilgisayar, harici bilgisayar bileşenleri, evraklar için ayrılan bölümler ve masa üzerinde durması gereken diğer eşyaları düşününce masanın üzerinde ciddi bir alana ihtiyaç var.

kullanışlı-ofis-mobilyaları

Çalışma masalarında üst kısmın geniş olması kadar yapıldığı maddenin niteliği de önemli. Öncelikle masa yüzeyinin kesinlikle parlak olmaması gerekiyor. Parlak yüzeylerde yaşanan yansıma problemi çalışanlar için rahatsız edici bir etken. Yüzeyin mat olması ve çizilmelere karşı dayanıklı olması gerekiyor. Aksi halde kısa süre içerisinde çizilecek bir masa sorunlara sebep olacak ve uzun süre kullanılmaya devam edilemeyecektir. Kullanışlı ofis mobilyalarında aranması gereken bir diğer özellik ise evraklar ve gerekli ofis malzemeleri için yeteri kadar yer bulunup bulunmadığı. Çekmeceler, dolaplar yeterli depolama alanına sahip olmalı. Aksi taktirde masa üzerinde karmaşa ve fazlalıklar oluşacaktır.

Depolama alanının yanında çekmecelerde bulunan bölmeler, dolap içinin dizaynı da karmaşaya mahal vermeyecek nitelikte olmalı. Evrakların bir düzen çerçevesinde yerleştirilmesi gerekli. Ofis içinde belli bir düzen olmadığında çalışanların aradıklarını bulmaları zor bir hal alacaktır. Kullanışlı ofis mobilyalarında çalışma koltuğu da çok önemli. Ofis ortamında çalışanlar bazen saatlerce masa başından kalkmadan çalışmak durumunda kalabiliyorlar. Bunun için ofis koltukları artık çok konforlu olarak üretiliyorlar. Sağlıklı bir çalışma için omurganın şekli göz önünde bulundurularak üretilen bu koltuklar tercih edilmeli.

Kategoriler: Genel, İstanbul Mobilya, Ofis Mobilyası
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

  1. eda dedi ki:

    çalışan biri olarak klasik dizayn ortamda çalışmak insanı daha disiplinli kılıyor. modern bir dekorasyonda kendimi işte değil de sanki bir cafede, restaurantta gibi hissediyorum.

  2. mine y. dedi ki:

    ben her ortamda olduğu gibi ofisler için de klasik mobilyadan yanayım. klasik dekorasyon insanı daha güçlü ve özgüvenli hissettiriyor

  3. Mehmet Bulut dedi ki:

    her ne kadar ofisler için daha çok klasik mobilya tercih edilse de aslında günümüzde modern tarzda döşenmiş şirketler de var ve oldukça hoş duruyor.hele ki koyu renkler yerine daha açık tonlar kullanılsa daha şık ve iç aydınlatıcı olur bence.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close