İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Güzel Bir Yatağın Şartı

Bir insanın evinin en özel yerlerinden biri olan yatak odasını gösteren en önemli eşya tartışılmaz bir şekilde, odaya adını da veren yataktır. Yatak yalnızca bir şilteden ve somyadan oluşan sıradan bir mobilyadan daha fazlasıdır. Yatak bireyin kendini en huzurlu ve güvende hissettiği alandır. Şu atasözünü hepiniz hatırlayacaksınız; “Aslan yattığı yerden belli olur.” Bu atasözünden de anladığımız üzere, yatağın görünüşü ve özellikleri birey hakkında bizlere ipucu verebilir. Bir yatağı öne çıkaran ön önemli özelliklerin başında ise yatak odası başlıkları gelmektedir. Başlıklar, yatağın estetik güzelliğini ortaya çıkarır ve kişiyi yatağa girmeden önce huzura kavuşturur. Bunu abartılı bir tabir olarak düşünebilirsiniz. Ancak başlıkların psikolojik bir özelliği de vardır. Siz yatarken başucunuzda dimdik duran güvenilir bir kişi sizi nasıl güvende hissettirse, yatak odası başlıkları da aynı etkiyi siz fark etmeden yaratabilir.

Üreticiler çeşitleri artan başlıkları piyasaya sunmaktadırlar. Bunlar malzeme açısından farklılık gösterebileceği gibi, tasarım açısından da farklılıklar gösterebilir. Kimi başlıklar, çelikten üretilmiş parmaklık tarzında olur iken, kimileri deri bir paravan şeklinde yatağa monte edilebilir. Günümüzde en çok kullanılan yatak odası başlıkları deri olanlardır. Deri başlı başına şık gözüken bir malzeme olduğundan, tüketiciler başlık alırken bu türlerden etkilenmektedirler. Derinin özelliği yalnızca şık görünmesi değildir. Aynı zamanda, yumuşak dokusu sayesinde, yanlışlıkla kafanızı vurmanız durumunda darbeyi en aza indirebilir.

Görüldüğü gibi farklı faydaları ve güzellikleri olan birçok başlığa ulaşmak ve satın almak mümkündür. Yatağınızı sizin için daha huzurlu, daha konforlu ve daha güzel yapmak bir başlıkla çok kolaydır. İsteğinize göre seçeceğiniz bir başlık, huzurlu bir uykuya dalmadan önce, size hem estetik bir tatmin sağlayacak, hem de güven verecektir. Bütün bu doyumlardan neden mahrum kalasınız ki? Hem de kendinize ve evinize uygun bir başlık bulmak bu kadar kolayken. Yatağınızı özelleştirin. Kendinize ait bu yeri, sizi en iyi anlatan bir alana dönüştürün.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, İstanbul Mobilya, Yatak Odası mobilyası
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. emine dedi ki:

  yatak odası başlıkları zarif olmalı bence. öteki türlü yatağın başı çok kaba duruyor bence.

 2. ayten ş. dedi ki:

  güzel bir yatağın sırrı yatak başlıkları kesinlikle 🙂 o kadar değiştiriyor ki yatağı. o kadar güzel ihtişamlı yatak başlıkları var ki insan hayran kalıyor.

 3. nurten dedi ki:

  yatak odası başlıkları güzel bir yatağın şartı kesinlikle. çünkü yatak başlıkları yatağı tamamlayan tek şey.

 4. Nergiz Bulut dedi ki:

  Güzel bir yatağın en belirgin özelliği ortopedik olması. İnsan sabah uyandığında rahat olmuyorsa yatak odası takımı ne kadar lüks olursa olsun.

 5. cemile dedi ki:

  benim yatağım baza olduğu için deri yatak başlığı aldım çok şık ve güzel duruyor. tavsiye ederim.

 6. rasim dedi ki:

  güzel bir yatak herşeyden önce full ortopedik olması lazım.

 7. serpil dedi ki:

  yatak odası başlıkları o kadar ihtişamlı yapılıyor ki artık. özellikle klasik yatak odası takımlarında harika yatak başlıkları tasarlanıyor.

 8. hazal dedi ki:

  ben abartılı yatak başlıklarını çok sevmiyorum. demir yatak odası başlıkları çok hoşuma gidiyor ama. odaya farklı bir hava kattığını düşünüyorum.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close