İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

En Ucuz Bebek Beşikleri

Evlilik kadın ve erkeğin birbirlerine olan bağlantıları sonucunda oluşan bir olgudur. Bu evlilik sonucunda bir aile olmayı başaran insanlar aile olmanın en önemli şartını da yerine getirdikten sonra mutlu bir yaşam sürmeyi başarırlar. Mutlu bir yaşam sürmenin en önemli etkeni olan çocuklar ailenin temel yapı taşlarını oluştururlar.

Bu mutluluğa erişen anne ve baba adaylarının artık tüm gayesi çocukları ve onların rahatı olur. Yeni doğan bebekler için en çok ihtiyaç duyulan eşyalardan biri de rahatça uyuyacakları beşikleridir. Anne baba adayları bu süreci haftalar öncesinden hatta aylar öncesinden düşünüp tasarlamaya başlarlar. Bebeklerinin rahatı ve sağlığı her şeyden önemlidir ve bebek bakımı büyük bir sorumluluk gerektirir. Daha çok bir yaşına kadar kullanılan bu bebek beşikleri renk renk ve farklı tasarımlarda karşımıza çıkmaktadır. Bebeklerinin cinsiyetlerine göre pembe, kırmızı, mavi, yeşil, sarı gibi renkleri bulunmaktadır. Kız çocuklar için daha çok pembe renk ve tonları tercih edilirken erkek çocukları için ise mavi rengin tonları tercih edilmektedir. Beşik modelleri de her yıl yeni tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Eski yıllardan beri günümüze kadar gelen bebek beşikleri büyük bir değişime uğramıştır. Özellikle bu yılın beşik modasında ahşap esintilerini görmek mümkündür. Eski çağlarda nakışlarla süslenen ceviz ve serviden oymalı bebek beşikleri dikkat çekerken günümüzde bu modellerin yerini daha değişik modellerdeki beşikler almıştır.

Bebek beşiklerini alırken bebeğinizin sağlığına uygun yapımları tercih etmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Beşiklerin modellerine göre fiyatları da birbirinden farklılık göstermektedir. İşçiliğin fazla olduğu beşiklerin de fiyatları diğerlerine nazaran fazladır. Bebek beşiklerinin kalitesi kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Bu da fiyattaki değişikliklerin diğer bir sebebidir.

Beşikleri kolaylıkla ev mobilyalarının satıldığı yerlerden farklı model ve renk aralıklarında temin etmek olasıdır. Bunun yanında online ortamlardan da sipariş edilerek kolaylıkla sipariş verilebilmektedir. Fakat istediğiniz beşiği bulamıyorsanız özel tasarım sonuncunda elde edebilmek mümkündür.

Kategoriler: Genç ve Bebek Odası dekorasyonu, İstanbul Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

 1. Alihan Yıldız dedi ki:

  Bebebk beşiği modelleri için MASKO’daki ASORTİE mobilya mağazasına bakın. Asıl işleri bebek beşiği değil ama özel olarak klasik bebek beşikleri yapıyorlar.

 2. aynur d. dedi ki:

  bebek beşiklerinin korumalıklarını çok yüksek yaptıkları zaman hiç kullanışlı olmuyor o bebek beşiği modelleri.

 3. pelin dedi ki:

  bebek odası takımı alırken en fazla dikkat ettiğim şey bebek beşiğinin sağlıklı olması oldu. bebek odası dolapları zaten hemen hemen standart ölçülerde üretiliyor.

 4. seyhan dedi ki:

  beşik modelleri kalitesine göre elbette ki fiyatı da değişecektir. ama sağlıklı bebek beşik modelleri o kadar da pahalı değil bence. kalitesine göre uygun fiyatlar.

 5. meliha dedi ki:

  bebek beşikleri fiyatları aslında çok pahalı değil ama yine de bazı modeller var ki gerçekten çok pahalı.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close