İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Dekorasyon için Gerekli Olan bir Parça, Yemek Odası !

İnsanların yaşamak için temel ihtiyaçlarından birisi yemektir, ev de bu ihtiyacın görüleceği yer yemek odasıdır.  Bu odanın ihtiyaç olması bir yana bir de misafirlerin ağırlanacağı bir yer olduğundan çok önemlidir hatta bu oda ev sahibinin karakterini de bir yerde yansıtmaktadır. O yüzden siz de  yemek odanızda kullandığınız mobilyaya dikkat etmeli ve karakterinizi yansıtacak şekilde seçmelisiniz.  Mobilya denilince akla ilkin klasik mobilya gelir, teknolojiye ve değişen hayat şartların karşı koyabilen sınırlı şeylerden birisi ise klasik yemek odaları ve onların dekorasyonlarıdır.

artemis klasik yemek odası

Artemis klasik yemek odası

Yemek Odaları Seçimi

Bir çok insan için yemek odası demek gösteriş ve şatafat demektir, oysa yemek yerken bizlerin ve misafirlerin rahat olması gerekir. Kasıcı bir ortamda yemek yemek hoş olmayacaktır ve ne sizi ne de misafiri memnun etmeyecektir. Bu sebeplerden dolayı geleneklere bağlı kalmakta fayda vardır, yemek odanızı son trend olan klasik yemek odaları dekorasyonu ile dekore ederek  hem gelenekten faydalanabilir hem de çağa ayak uydurabilirsiniz.

Defne klasik Yemek Odası

Defne Yemek Odası

Yemek Odasında dikkat edilecek noktalar

İnsanlar günde bir kaç öğün yemek yedikleri için evlerde yemek odaları çok fazla kullanılmaktadır bu sebepten dolayı dekoruna çok fazla ehemmiyet verilmelidir. İnsan hayatı boyunca mobilyalarını çok fazla değiştirme seçeneği elde edemez bu yüzden seçimini çok iyi yapmalıdır. Yemek odalarına yakışan şık ve konforlu klasik yemek odası dekorasyonu yapmalıdırlar. Eğer siz de yemek odası dekor edecekseniz  ve tercihiniz uygun fiyatlardaki kaliteli klasik yemek odası dekorasyonu yana ise Asortie Mobilya’ya muhakkak uğramalısınız ! Seçenek yelpazesi oldukça geniş olan mobilyamız size istediğiniz standartlarda çok fazla seçenek sunacak ve fiyatlarda oldukça yardımcı olacaktır.

Elif Klasik Yemek Odası

Elif Yemek Odası

Kategoriler: Yemek Odası mobilyası
Etiketler:

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close