İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Başak Burcunun Tercih Ettiği Mobilyalar

Başak burcunda olan kişiler oldukça titiz ve düzenli oldukları için mobilyalarını da dikkatle seçmektedir. Önemli olan her şeyin düzenli ve yerli yerinde olmasıdır. Bu nedenle en ufak olan bir dağınıklığa kesinlikle tahammül edememektedirler. Hemen hemen her şeyi derleyip toparlayacakları dolaplar başak burcunun tercih ettiği mobilyalardır. Saklama üniteleri de başak burcu kadınları tarafından sevilen mobilyalardır.

basak-burcu-dekorasyon-tercihleri-1

Aynı zamanda tüm eşyaları toparlayabildikleri sandıklar da başak burcu kadınları için idealdir. Onlar için en önemli şey kesinlikle dağınık olmamaktır. Dolayısıyla tam da bu nedenle tüm malzemelerini rahatlıkla saklayabilecekleri mobilyaları tercih etmektedirler. Genellikle başak burcunda doğan kadınlarda da erkeklerde de simetri hastalığı bulunmaktadır. Kitap okumaktan hoşlanan başaklar kocaman kitaplıkları evlerinde bulundurmaktan hoşlanmaktadır. Bu kitaplığa oldukça düzenli ve titiz şekilde kitaplarını sıralamaktadırlar.

Başak burcunun tercih ettiği mobilyalar eve düzenli olarak yerleştirilmiştir. Evde bulunan tüm eşyaların yeri bellidir. Eşyaların yerlerinin değişmesi başak burcunu rahatsız etmektedir. Başak burcunda doğan kişiler sarının tonlarını beğenmektedir. Aynı zamanda krem ve bej tonları da başak burcunda doğan kişilerin severek kullandıkları tonlardandır. Başaklar da ahşaptan hoşlanmaktadır. Genellikle evlerine alacakları objeleri seçerken ahşap olanları ve cam olanları tercih etmektedirler. Genellikle modern ve country tarzda olan mobilyaları tercih eden başak burcunun tercih ettiği mobilyalar son derece titizlikle seçilmelidir.

basak-burcu-dekorasyon-tercihleri-2

Mükemmeliyetçi olan başaklar için önemli olan evlerinin hem yerel motifleri hem de modern olan unsurları bir arada bulundurmasıdır. Başak burcunun tercih ettiği mobilyalar da bu anlamda değerlendirildiğinde kesinlikle çok fonksiyonludur. Bu noktada önemli olan mobilyaların gerçekten başakların içine sinmesidir. Kurutulmuş olan çiçekler ve vazolar başaklar için vazgeçilmezdir. Seramik ve porselen genellikle başakların en çok sevdikleri tarzda aksesuarlardır. Şıklık kesinlikle onların vazgeçilmezidir. Ev ortamının sıcaklığına özen gösteren başaklar için doğallık da son derece önemlidir. Bodur sarı renkte olan çiçekler ve bitkiler başakların tercihleridir.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, İstanbul Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

  1. Arzu Yanal dedi ki:

    Başak burcu bir kadınla evli iseniz mutlaka düzenli olmak zorundasınız. Ev dekorasyonunda başak burcunun en temel özelliği eşyaların tertipli ve düzenli olmasıdır. Yemek odası takımları üzerindeki tabaklar bile biir düzen içindedir.

  2. Selin Eryaman dedi ki:

    Başak burcu ev dekorasyonunda klasik mobilya tercih ediyor mu??? Ben de başak burcuyum ama benim için en güzeli modern mobilya

  3. Hasan Akkaya dedi ki:

    Başak burcu dekorasyon tercihinde genellikle klasik mobilyalar tercih ediyor. Ev dekorasyonunda klasik mobilya ile haşır neşir olduklarından dolayı da biraz antika mobilya merakları var

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close