İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Aynalı Yatak Odası Dolapları

Aynalı Yatak Odası Dolapları ile Mekana Ferahlık Kazandırın

Genel anlamda bakıldığında yatak odaları ülkemizde küçük tutulmaktadır. Yeni yeni geniş yatak odaları yapılmaya başlansa da bu sorunu eski evlerin çoğunda görmeniz mümkündür. Bunun için evin boyanmasına yapısına dikkat etmek gerekmektedir. Ve kullanılan mobilya modellerinde dikkatli olunmalı mobilya seçerken odanın geniş görünmesine hizmet edilmelidir. Öncelikle eğer odanız küçük bir odaysa kesinlikle koyu renkler seçmemeniz gerekmektedir. Çünkü küçük odada koyu renkler daha basık yani daha kısa bir alana neden olacaktır. Mobilyalarınızda olabildiğince açık renkler seçip duvarlarınızı açık renge boyadıktan sonra dekorasyon hilelerinden yararlanmanız gerekmektedir. Bunun için mobilya seçerken dikkat edeceğiniz bir diğer hususta mobilyada bulunan aynadır.

aynali-yatak-odasi

aynali-yatak-odasi-dolabi

miami-yatak-odasi-2

Seçtiğiniz dolaplarda kapaklarında ayna olduğunda mekanda hem ışık açısından hem de genişlik açısından yanıltıcı fakat ferah bir görünüş hakim olacaktır. Bu hileyi küçük mekana sahip olan her yerin iki tarafının aynalı olmasından fark edebilirsiniz. Hatta bazı mekanlar tavanda dahi bulundurmaktadır ayna basıklığı gidermek için. Aynı mantık evlerde de kullanılmakta dekorasyon için çalışan firmalar aynanın bu özelliğini renklerle birleştirerek son derece güzel ev dekorasyonları meydana getirirken mekanın basıklığını gidermeyi başarmaktadır. Sizlerde evlerinizde yatak odanızda bu hilayi başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle büyük duvar boy iki aynanın odanın kısa olan kısmına koyulması odanın iki tarafı arasındaki farkı giderecektir. Yani dikdörtgen bir odanız varsa kısa olan tarafa karşılıklı olarak aynaları koyduğunuzda odanın daha ferah bir görünümü olmasının yanı sıra küçüklüğü de fark edilmeyecektir.

Bu yüzden yatak odası mobilyalarınızı seçerken dolaplarda büyük boy aynalar olmasına ve bu aynaların direk odaya girdiğinizde karşınızda bulunmasına dikkat ederseniz daha geniş bir oda görünümü yakalayabilirsiniz. Mobilyalar hem evi güzelleştirir hem de evin birçok kusurunu kaparlar. Bu durumda yatak odanızda size yardımcı olacak mobilya seçimi ile sağlanabilir. Küçük dekorasyon hileleri hem evinizin daha güzel görünmesine hem de sizin mutlu olmanıza yardımcı olacaktır.

Kategoriler: Yatak Odası mobilyası
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. meryem dedi ki:

  aynalı yatak odası dolaplarını ben çok beğeniyorum.

 2. aylin şekerci dedi ki:

  yatak odası modellerinde klasik ya da modern olsun her ikisinde de kesinlikle aradıgım özellik dolaplarda ayna olması.ekstra ayna koymak için odada alan işgal etmeme açısından daha kullanışlı.

 3. Mahmut Aslan dedi ki:

  Aynalı klasik yatak odası takımları özellikle küçük odaları daha büyük gösteriyor. Son dönemde insanlara artık şifonyer ve dolaptaki aynalarda yetmiyor. Tavana ayna koyuyorlar:)

 4. medine dedi ki:

  klasik yatak odası gerçekten hoşmuş ilerde büyük ev alırsam klasik yatak odası alcam

 5. Berrin dedi ki:

  Yatak odası modelleri çok hoşmuş ellerinize sağlık

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close