İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Apartman Dairelerinde Doğru Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Apartman dairelerinde dekorasyon yapmak konusunda farklı fikirleri olan çok sayıda insan bulunabilir. Her bir apartman dairesinin kendine özgü farklı bir tasarımı vardır. Dolayısıyla dekorasyon konusunda da tek tip bir yaklaşımdan söz etmek mümkün değildir. Bazı apartman daireleri son derece geniştir. Bazıları ise daha dar şekilde tasarlanmaktadır. Dolayısıyla apartman dairelerinin dekorasyonu konusunda karar verirken üzerinde durulması gereken en önemli şey kişisel zevklerdir. Her bir kişi kendi dairesini farklı şekillerde tasarlayacaktır. Dolayısıyla apartman dairelerinde dekorasyon yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey kişinin kendi tarzını ortaya koyması olacaktır.

apartman-dekorasyon-fikirleri

Dekorasyon konusunda en çok dikkat edilmesi gereken şey renklerdir. Renklerin hem duvarlara hem de zemine uygun yapılması son derece önemlidir. Bu sayede dekorasyon daha da kendini gösterecektir. Şekil zemin ilişkisi tüm estetik unsurlarda olduğu gibi dekorasyonda da son derece önemlidir. Apartman dairelerinde dekorasyon yapılırken aynı zamanda sadelik göz önemde bulundurulmalıdır. Çok fazla şatafat göz yoracaktır. Dolayısıyla sade olmak her zaman dinlendirici olmak anlamına gelmektedir.

apartman-dekorasyon-fikirleri-1

Klasik, modern ya da spor tasarımlar arasından istediğiniz herhangi bir tasarımı seçebilirsiniz. Klasik tasarım genellikle evinizde eski ve modern değerleri yaşattığınız tasarımdır. Bu tasarımda en eski olan modelleri değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında modern tasarımlar söz konusu olduğunda ise son model tasarımları göz önüne alabilirsiniz. Spor tasarımlar genellikle gençlerin tercih ettikleri tasarımlardır. Apartman dairelerinde dekorasyon yaparken tüm odaların ve banyo tuvaletin de söz konusu dekorasyonla uyumlu olmasını sağlamanız son derece önemlidir. Bu uyumun sağlanması dekorasyonu daha da tercih edilir kılacak ve beğenilmesi sağlanacaktır.

Herhangi bir apartman dairesinin dekore edilmeden önce iyiden iyiye irdelenmesi gerekmektedir. Bu sayede söz konusu dairenin eksileri ve artıları daha yakından takip edilecektir. Mobilyalar satın alınırken aynı zamanda dairelerin mutfak tarzları (Amerikan mutfak ya da standart mutfak), stüdyo daire olup olmadıkları gibi ayrıntılar değerlendirilmelidir.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, İstanbul Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

  1. burcu dedi ki:

    dekorasyn sitelerinde ve dergilerde hep geniş odaların resimleri var. daha normal daireler için böle mobilyalar kullanılmıyor ki, hep daha sıkışık olmaya başlıyor mobilyalar değiştirildikçe

  2. Betül Aşçıoğlu dedi ki:

    Aparman dairelerinde dairenin büyüklüğene ve oda sayısına göre dekorasyon yapılmalı. En önemlisi ise mekanı daraltmayacak mobilyalar tercih edilmesidir.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close