İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Ahşap Mutfak Dekorasyonu

Ev içerisinde mutlaka her bölüm ayrı ayrı güzel dekore edilmelidir. Ancak bir bölüm vardır ki; bayanların en sevdiği ve en fazla vakit geçirdiği alan sayabiliriz bu bölümü. Mutfaktan bahsediyoruz elbette. Mutfaklar, bayanlar için ayrı bir önem arz eder. Sıklıkla vakit geçirilen ve sürekli yemek, iş yapılması sebebiyle, mutfak bölümünün işlevsel olması bayanlar için çok önemlidir. Bunun yanı sıra, elbette ki insan vakit geçirdiği alanın göz zevkine hitap etmesini de ister. Her bayanın farklı zevki olabilmektedir. Ahşap severler için de, ahşap mutfak dekorasyonu bulunmaktadır.

Ahşap mutfak dekorasyonu, son yıllarda oldukça çerçevesini genişletmiştir. Ahşap denildiğinde, eskiden akla tek bir ton gelirdi. Şimdilerde ise, ahşaplar, desen ve model farklılıklarıyla hem göze hitap etmekte hem farklı dizaynları oluşmasında etkilidirler. Ahşap mutfak dekorasyonu, bayanların son yıllarda sıklıkla başvurdukları mutfak dekorasyonları arasında yer almaktadır. Ağacın rengine göre adlandırılan ahşap mutfaklar, ceviz rengi, fındık kabuğu, kestane, gürgen gibi isimler almaktadır. İsimlerine göre de bahsettiğimiz nesnelerin renklerine benzemektedir. Aynı zamanda ahşabı oluşturan ağaç da çoğunlukla ismini aldığı ağaçtan yapılmaktadır. Ahşap mutfak dekorasyonu denildiğinde, günümüzde en fazla kullanılan kestane tonu akla gelmektedir. Kestane tonu, klasik dekorasyonları seven bayanlar için, birebir dekorasyon cinsidir. Ahşap denildiğinde akla eski yöntemli mutfaklar gelse de; ahşap mutfak dekorasyonu da günümüz teknolojisine uyarlanarak dizayn edilmektedir. Geniş mermerli (ahşap tonuyla uyumlu mermer rengi tercih edilir), uyumlu karolara sahip ve son teknoloji mutfak beyaz eşyalarıyla, ahşaba uyumlu bir dizayn, bayanların oldukça hoşuna gidecek türdendir. Sarı ve tonunu seven bayanlar da, ahşap mutfak dekorasyonunu tercih edebilir. Çünkü fındık kabuğu tonlarındaki ahşaplar, sarıyı mükemmel bir şekilde ağırlamaktadır.

Mutfak dekorasyonunuz sıradanlıktan uzak ve biraz da klasiğe yatkın olsun diyorsanız, ahşap mutfak dekorasyonlarına göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Ahşap mutfağınızda son teknoloji ürünlerinizde mutlu vakit geçirmenizi dileriz.

Kategoriler: İstanbul Mobilya, Mutfak Dekorasyonu
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

 1. mümtaz dedi ki:

  beyaz ahşap mutfak dolaplarını araştırıyoruz. acaba fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

 2. rabia dedi ki:

  mutfak dolapları ahşaptan olunca daha kaliteli ve dayanıklı oluyor.

 3. vildan dedi ki:

  ahşap mutfak dekorasyonu eski tip klasik mutfaklar gibi. şimdi rengarenk mutfak dolapları tasarlanıyor mutfağı geniş olan evlere çok yakışıyor.

 4. selin dedi ki:

  mobilyalarda ahşap modelleri çok beğeniyorum. özellikle ahşap mutfak dekorasyonu tam istediğim tarzda.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close