İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

2016’da Mobilya sektöründen neler Bekleniyor

Türkiye’nin önemli ihraç kalemlerinden olan mobilya , son zamanlarda sektöre yeni giren güçlü aktörlerin de etkisi ile yükselen bir ivme kazandı. İhraç edilen Türk ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan mobilya sektörü, 2015 yılında yaşanan duraksamadan çıkma telaşında.
Eleman Sıkıntısı ve Yüksek KDV oranları Üreticinin canını yakıyor.

Sektörde yaşanılan sıkıntılarla ilgili açıklamalar yapan Asortie Mobilya YKB Murat ERAT, en büyük problemlerinin ara eleman bulma konusu ve yüksek KDV olduğunu söyledi. Murat ERAT, devletin mobilya üreticilerine yüksek sübvansiyonlar ve özellikle yurtdışına açılma konusunda önemli destekler verdiğini ve özellikle KDV konusunda da hükümetten destek beklediklerinin altını çizdi.

Asortie Mobilya’nın birçok ülkeye mobilya ihracatı yaptığını ve bunun yanında Dubai, Ukrayna, Sırbistan ve Azerbaycan mağazaları ile dünyaya açıldıklarını vurgulayan Murat ERAT, bu süreçte devletin varlığını her zaman yanında hissettiklerini yalnız hükümetten KDV konusunda da destek beklediklerini belirttiler.

2016 yılı mobilya sektörü

2016 yılı mobilya sektörü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meslek Lisesi öğrencileri Daha Etkin Olmalı

Meslek liselerinin ara eleman konusundaki en önemli zemin olduğunun altını çizen Murat ERAT, Meslek Liselerinde uygulamaya daha da ağırlık verilerek öğrencinin okulda ile deneyim kazanması gerektiğini, bu durumun işe başlayan kişinin motive sürecine katkı sağlayacaktır.
2016 Yılı içine kapanık Firmalar İçin Zor Geçecek

İçine kapanık, dünyaya açılma hedefi olmayan şirketler için 2016 yılının çok zor geçeceğini vurgulayan Murat ERAT, özellikle iş adamlarına yurtdışı pazarlara açılmalarını ve bu bağlamda hükümetin sağladığı imkanlardan yararlanmaları gerektiğinin önemini vurguladılar.

Kategoriler: Genel, Koltuk Takımları
Etiketler: , , , ,

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close