İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

2014 Ev Dekorasyon Trendleri

Her şeyin modası olduğu gibi elbetteki evimizde kullandığımız mobilyalar da modaya ayak uydurmalı. Mobilya sektörünün gelişimiyle birlikte değişen mobilya modası da klasik ve modern mobilya tasarımlarında kendini göstermektedir. 2014 ev dekorasyon trendleri arasında yer alan klasik koltuk takımları her renkte tasarlanmasının yanı sıra bu yıl daha çok pastel tonlarda ve beyaz tonlarda karşımıza çıkmaktadır. Krem rengi koltuk takımları salon dekorasyonlarında yoğun olarak tercih edilmesinin yanı sıra sportif ve konforun ön planda olduğu koltuk takımları ise oturma odası dekorasyonunda televizyon keyfini ikiye katlayacak türden mobilyalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Mor rengi koltuk takımlarının geçtiğimiz yıl çok fazla tercih edilmesiyle birlikte bu yıl özellikle klasik mor koltuk takımlarının ön plana çıktığını görüyoruz. Siz de 2014 ev dekorasyon trendlerine bakarak kendi evinizin dekorasyonunu hem modaya hem de kendinize uygun yaparak yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

2014-ev-dekorasyon-trendleri

Berensu Klasik Koltuk Takımı

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, İstanbul Mobilya
Etiketler: ,

Yazılan Yorumlar

  1. ismet dedi ki:

    2014 yılında klasik mobilya tasarımları yine ön planda. ben zaten klasik mobilya tutkunu olduğum için 2014 yılı klasik mobilya tasarımlarına hayranlıkla bakıyorum çok beğendim.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close