İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Yemek Odası Mobilyasında Fikirleri

Evinizin en değerli odalarından olan salonlar, ailenizle birlikte en çok vakit geçirdiğiniz ve misafirlerinizi ağırladığınız yaşam alanlarının başında gelmektedir. Bu yüzden salonunuza ait mobilya seçerken oldukça titizlikle davranılmaktadır. Rahatınıza ve isteğinize uygun koltuğu seçtikten sonra aynı tarzda mobilya da seçmeniz gerekmektedir. Yemek odası mobilyası oldukça çeşitli tarzlara hitap eden çeşitler barındırmaktadır. Sadelikten hoşlanıyorsanız daha düz modelleri, gösterişten hoşlanıyorsanız daha oymalı ve işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz.

yemek odası mobilya modelleri

Avangarde Yemek Odası Mobilyası

Modern ve gösterişi bir arada arayanlar için özel olarak tasarlanmış olan avangarde yemek odası modelleri, masa, sandalye, konsol ve aynası ile bir bütünlük içerisinde aradığınız şıklığı evinize taşımaktadır. Özellikle aynalarda kullanılan özel tasarımlarla farklı ve modern çizgileri görebilirsiniz.

yemek odası mobilyaları

Country Yemek Odası Mobilyası

Modern ve sade şıklık arayanlar için tasarlanan Country yemek odası modelleri, kullanılan malzemesinden, işçiliğine kadar her şeyin özenli ve farklı olduğu bir tasarımdır. Country yemek odası mobilyası rengi ağırlıklı beyaz olarak üretilmiştir. Konsolların standart ölçülerden biraz daha yüksek olan işlemeli ayakları yemek odasının görünümünü özelleştirmektedir.

yemek odası takımları

Klasik Yemek Odası Mobilyası

Evinizin döşemesinde klasik çizgilerden vazgeçemeyenler için Osmanlıdan günümüze taşınan klasik çizgilerdeki yemek odası modelleri bulunmaktadır. Altın varaklı işlemelerden oymalı yuvarlak hatlı modellere, klasik çizgilerdeki rahat ve kaliteli sandalyelerden duvara monte klasik işlemeli aynalar ve konsollar ile evinizde kaliteli bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Ahşap Yemek Odası Mobilyası

Evini döşerken doğallıktan yana olanlar için özel olarak üretilmiş yemek odası mobilyası modelleri içerisinden hangisini seçerseniz seçin, doğallığı evinizdeki mobilyalar ile yansıtabilirsiniz. Kalitesi ve sade şıklığıyla ön plana çıkan ahşap yemek odalarında ağırlıklı olarak ceviz, krem ve meşe renkleri tercih edilmektedir.

modern yemek odası takımları

Kategoriler: Genel, Yemek Odası mobilyası
Etiketler: , , ,

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close