İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Terazi Burcu Kadınının Dekorasyon Tercihi

Hava grubunun dengeli burcu olarak bilinen terazi; yaşayacakları yer konusundaki tercihlerini her şeye kolayca ulaşabilecekleri apartman dairelerinden yana kullanırlar. Bu şekilde dinamik bir şekilde hayatlarını rahatça devam ettirebilme olanağı sağlarlar.

Terazi burcu kadınlarının enerji sağlayabilmek ve dengeyi kurabilmek için havaya ihtiyaçları vardır. Büyük pencereli veya balkonlu evlerin tercih edilmesi terazi burçları için daha doğru olacaktır. Ev ortamlarını bunu göz önüne alarak seçmeleri onların huzurlu olmalarında ve üretkenliklerini arttırmada pozitif yönlü bir rol oynayacaktır. Terazi burcu kadınları dekorasyona oldukça düşkünlerdir. Adeta bir dekoratör gibi evlerini tasarlarlar.

Tekdüzeliğe karşı hayatı sürekli değişkenlik gösteren teraziler, bu yönlerini mobilya seçiminde de gösterirler. Farklı tarzdaki ve renkteki mobilyaların zıtlığıyla evlerini dekore ederek estetik açıdan görsel bir şölen sunarlar. Salon için mobilya seçiminde alçak ve rahat koltukları tercih ederler. Egzotik desenli halılar ve pastel tonlarda kumaş seçimiyle kendi tarzlarını oluşturan başak burcu kadınları için önemli olan tek şey uyumu yakalamaktır. Bakır ve kurşundan yapılan süs eşyaları onların vazgeçilmezidir. Evlerinin her bölümünde bu tarzdaki nesnelere yer verirler. Uçuk mavi, yeşil ve sarı renkleri terazi burcu kadınları tarafından oldukça tercih edilir.

Bu renkleri evlerine adapte etmek onların ev ortamından hedefledikleri pozitif enerjiyi almalarına yardımcı olur. Yatak odalarında da dengeyi kurmayı seven teraziler, sevdikleri desen ve motifleri ön plana çıkararak huzurlu bir ortam yaratırlar. Sanata düşkün olan başak burcu kadınları evlerinin hemen hemen her bölümünde tablolara, el işçiliğiyle hazırlanmış nesnelere yer verirler.  Evlerinde kendilerine özgü estetik açıdan da gayet başarılı bir tarz yakalayan başaklar misafirlerine sanatla iç içe ve pozitif enerji dolu bir ortam sunmaktadırlar.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, Ev Dekorasyonu, İstanbul Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

  1. mellisa dedi ki:

    terazi burçları dekorasyon konusunda biraz hassas oluyor. annemden biliyorum ev dekorasyonu yaparken ince eleyip sık dokuyanlardan 🙂

  2. Sevilay B dedi ki:

    Terazi burcunun kadını ev dekorasyonu ve ofis dekorasyonu yaparken kendini ifade eden renkleri ve sıradışı mobilyalar kullanır. Evlerinde kendi tarzlarındılında hiçbir dekoru asla kabul etmezler ve bundan dolayı mutsuz olurlar. Genellikle klasik yemek odası, klasik koltuk takımı ve modern yatak odası takımı tercih ederler

  3. Seval dedi ki:

    Terazi burcu kadını olarak yazılanlara katılıyorum.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close