İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Otel Mobilyası Üreten Firmalar

Otellerde hizmet ve kalitenin yanında en önemli noktalardan biridir dekorasyon. Güzel bir misafirlik ancak her türlü mobilyası özenle seçilmiş, şık otellerde gerçekleşebilir. Bir yandan da sıra dışı olması gerekir otel mobilyalarının. Normal bir evin dekorasyonu ile bir otelin dekorasyonu aynı olamaz. Yerli ya da yabancı tüm misafirlere hitap edebilen, uzun süreli kullanıma dayanıklı olan ve ergonomisi ile de ön planda olan mobilyalar olmalı. İşte bu yüzden otel mobilyası üreten firmalar ile normal mobilya üreticileri hem hizmet hem de tarz noktasında birbirinden tamamen farklıdır.

otel-mobilyalari

Otel mobilyası üreten firmaların diğer mobilya üreticilerine göre yaptığı uygulamalar açısından da farklılıkları vardır. Otellerde bulunan her türlü eşya ekstra dayanıklı olmak durumunda. Haliyle mobilyalar da bu duruma uymalı. Bu açıdan otel mobilyası üretmek normal bir mobilya üretmekten çok daha zor bir iş. Ev için üretilen bir mobilyayı en fazla birkaç kişi kullanırken otellerde sayısız kişi tarafından kullanılıyor. Otel mobilyaları genelde bulundukları mekanlarda sabitlenerek kullanıma sunulur. Bu aynı zamanda güvenli bir yoldur.

otel-mobilyasi

otel-mobilyasi-firmasi

Otel mobilyalarının normal mobilya anlayışından bir diğer farkı da çeşitliliğidir. Bir evde bulunmayan birçok ürün otellerde mevcut. Toplantı salonları, davet salonları ve diğer ortak alanlar için farklı yapı ve işlevde mobilyalar üretilir. Otel mobilyası üreten firmaların bu açıdan tek bir noktaya yoğunlaşması mümkün olmaz.

Hem otel odalarındaki yatak ve dolapları, hem mutfak ve restoran mobilyalarını hem de toplantı ve iş ile ilgili alanlardaki ofis mobilyalarını aynı firma üretmek durumundadır. Haliyle her alanda bir uzmanlık ve çalışma gerektiriyor. Aynı zamanda tüm bu otelin kendi içerisinde ortak bir temaya da sahip olması gerekli. Her bölümde farklı bir tarz uygulaması oteller için doğru bir anlayış değildir. Otelin lobisinden odalarına kadar mobilyalar ve renkler birbirine bağlı ve kendi içerisinde bir bütünün parçaları olmalı.

Kategoriler: İstanbul Mobilya, Otel Mobilyaları
Etiketler: , , , , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. kürşat dedi ki:

  asortie bu işi biliyor. süper tek kelimeyle

 2. gonca dedi ki:

  müşteriler için dekorasyonun görünüşü çok önemli mesela ben lobideki mobilyalara bile dikkat ederim otelde. zaten otel hakkında ilk önce lobideki mobilyalar ile aksesuarlar fikir verir

 3. pınar y. dedi ki:

  klasik mobilyaların ayrı bi havası var, müşteriler etkilemek gerekiyorsa klasik mobilyalar tercih edilmeli bence de. bu tarz mekanlarda görsellik çok önemli

 4. sedda dedi ki:

  farklı tarzda otel mobilyaları var. bence avangarde otel mobilyaları, otel dekorasyonu için en havalı olan tarzdır heralde, bi de klasik mobilyalar tabi. insana sanki saraydaymış gibi hissettiriyor.

 5. kemal razı dedi ki:

  mobilyacılar gerçekten çok güzel otel mobilyaları yapmışlar bu zamana kaldıgım otellerde tam osmalı işi klasik mobilyalar var gözleri kamaştırıyor

 6. ebru yilmaz dedi ki:

  benim çalıştığım oteli,de Asortie mobilya yapmıştı ve her kez çok begendi işçilik dekorasyon tek kelimeyle süper.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close