İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Oğlak burcu kadının dekorasyon tercihi

oglak-burcu

Oğlak burcu kadınının geleneksel yaşamayı seven, ciddi, kontrolü her zaman elinde tutmak isteyen yapısı dekorasyon seçimlerine de yansımıştır. Hiç bir zaman işini şansa bırakmayan oğlak burcu kadınları dekorasyonda da en iyisini ister ve buna ulaşmak için ciddi paralar harcayabilirler.

Dekorasyonda profesyonel dekoratörlerden yardım alarak en iyiyi elde etmek isterler. Moda akımlarını da takip ederler. Beğenilmemek bir oğlak burcu kadını için kabul edilemez bir durumdur. Genellikle siyah, kahverengi, kurşun mavisi tonlarını tercih ederler. Bu renk seçimleri oğlak burcunun kontrolcü ruhlarını yansıtır, ciddi ve tarihsel bir hava katar. Doğal ahşap dolaplar, kitaplarla dolu bir kütüphane oğlak burcu kadınları için doğru tercih olacaktır. Toprak grubundan olan oğlak burcu için evin ahşap olması, bir duvarının ya da bir kolonun tuğlalardan oluşması oğlak burcu kadınını mutlu edecektir. Konforlarına çok düşkün olan oğlak burcu kadınları için koltuklar geniş ve rahat olmalıdır.

Modern tarzda ki koltuk seçimleri oğlak burcu için en kötüsü olacaktır. Oğlak burcu kadınları için en doğru seçim özel yapım mobilyalardır. Koltuk seçimlerinde deri ve kadife kumaş ilgilerini çekebilir. Ayrıca dört köşe eşyalardan hoşlanırlar. Büyük deri puflar, geniş kare minderler oğlak burcu kadınının ilgisini çeker.

 

Dekorasyonda keskin çizgiler severler. Bunun nedeni oğlak burcunun düzen tutkusudur. Oğlak burcu kadınları için her şey düzen içinde ve kesin çizgilerle belirlenmiş olmalıdır. Duvar dekorasyonu için tablo seçimlerinde genellikle pahalı ve sanat değeri yüksek olan tablolar oğlak burcunun ilgisini çeker. Kontrolcü ve akılcı oğlak burcu kadınları için zaman çok önemlidir. Bu yüzden ev dekorasyonlarında antika bir saat oğlak burcu için doğru tercih olacaktır. Halı seçimlerinde geleneksel yaşamayı seven oğlak burcu kadınları el dokuması halıları tercih edebilir. Yöresel halılar da oğlak burcu kadınının ilgisini çeker.

Kategoriler: Burçlara Göre Dekorasyon, Ev Dekorasyonu
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. helin dedi ki:

  Oğlak burcu kadını ev dekorasyonunda çok titiz davranıyor. Daha çok klasik mobilya ile evini dekore ediyorlar. Evlerinde vazgeçmedikleri temel unsur ise düzenli olmalarıdır. Dekorasyonda düzen olması onlar için çok önemlidir. Mesele dağınık bir ev dekorasyonu oğlak burcu kadını için vahim ve sinir bozucu bir durumdur.

 2. SeliNNaz dedi ki:

  oğlak burcu dekorasyonu bana çok ters… çok aşırı düzenliler.
  insanı çıldırtıyorlar. Misal: annem

 3. gamze dedi ki:

  SİTENİZ HER GEÇEN GÜN DAHADA GÜZELLEŞİYOR

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close