İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Modern Yatak Odası Takımları

Yatak odanız için farklı stillerden yararlanabilirsiniz. Bunu yaparken son dönemde evlerin değişen ebatlarına uygun mobilya almak önceliğiniz olmalı. Evin düzenine aykırı olmayacak boyutlar, dekorasyonun daha şık ve göz alıcı görünmesini sağlayacaktır.

modern-yatak-odasi-dekorasyonu

Yatak odası takımı seçiminde evin genel tarzına paralel seçimler tercih edilir. Modern bir ev üzeninine aşırı klasik bir takım uyumda zorlanacak bir dizayn olacaktır. Uyumsuzluk yatak odası için istemeyeceğiniz bir durum. Huzur bulmak istediğiniz bir alanın boğucu veya kişiliğinizi yansıtmayan tasarımlar içermesi, psikolojik olarak etkilenmenize dahi nende olacaktır. Çağın rahatsızlıklarından biri olan uykusuzluk, dağınık bir yatak odası veya tarzınızın dışında tasarımların sonucu dahi olabilir.

modern-yatak-odasi-mobilyalari

Aykırı düzenlemeler yerine son zamanlarda modern yatak odası takımları tercih ediliyor. Modern denildiğinde akla az eşyalı bir ortam gelse de aslında modern tasarımlar tam olarak bu tanımın dışında yer alıyor. düzenli bir görünümü sağlayan modern yatak odası takımları az eşyaya nazaran fazla sayıda eşyayı düzenli bir biçimde sergilemeyi benimsiyor. Büyük dolaplar ve eşyalarınızın dağınık görünmesine engel olacak çekmeceler, gizli dolap içi raflar ile düzen sağlanmaya çalışılıyor. Malum son zamanlarda evlerin iyice küçülen alanlara sahip olması mobilyaların kullanışlı ve birçok eşyayı barındırabilecek nitelikte olmasını gerektiriyor.

modern-yatak-odası-mobilyaları

Farklılık ve estetik ise modern görünümlerde asimetrik çizgilerin kullanılması ile sağlanıyor. Düzenli görünüme sahip bir dolap, size yatak odasında büyük rahatlık sağlayacaktır. Burada kastedilen her eşya için ayrı bir raf veya bölme oluşturulmuş olması. Yatak odası takımlarında fark edeceğiniz yeni bir modern yaklaşım ise yuvarlak yataklar oluyor. Yuvarlak yataklar göze hoş geldiği gibi ortamı da daha yumuşak hale getiren tasarımlar.

Yuvarlak yatak tercih edeceklerin yatak odası takımında spor bir görünüm sağlamakta zorluk çekmeyecekleri de bir gerçek. Yeni modern tasarımlar spor şıklığın ve özellikle beyaz rengin bolca kullanıldığı tasarımları barındırıyor. Siz de modern bir şıklık oluşturmak istiyorsanız beyaz renkte mobilyalar veya açık tonların koyu ile kontrastını yakalayabileceğiniz mobilyalar tercih etmelisiniz.

Kategoriler: İstanbul Mobilya, Yatak Odası mobilyası
Etiketler: , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. buse dedi ki:

  modern yatak odası takımları çok sade geliyor bana. ben klasik yatak odası takımlarını daha çok seviyorum.

 2. Kenan Akman dedi ki:

  Ben de yatak odamı yeniden yapacağım. Resimdeki yatak odası modelleri nereden temin edilir acaba. Ben Masko ve Modoko daki mobilya mağazalarını gezdim ama kafama göre model bulamadım

 3. seda dedi ki:

  masko mobilya çarşısında modern yatak odası takımları genelde koyu renk ağırlıklı açık renkleri nerden bulabilirim

 4. lena akman dedi ki:

  mükemmel bir yatak odası tasarlamışlar söyleyecek söz yok tek sözle muhteşem olmuş bence gözleri kamaştırıyor bakınca bu yatak odası çok güzelmiş bu yatak odası

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close