İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Modern Koltuk Takımları

Modernlik çağın yakaladığı ve her alanda uyguladığı bir akım. Modern dekorasyonlar abartısız tasarımların abartısız dizaynlarla birleştirilmesiyle şıklığı yakalıyor. Farklılık ise modernlikte minimalist çizgilerin renklerle uyumu ile yakalanıyor.

Modern dekorasyonlar farklı çevrelerde uç noktalara varan tasarımları da gözler önüne seriyor. Akvaryum kaplı koridorlar, geceyi resmeden cam tavanlar, suyun üzerinde camla ayrılan oda tasarımları… hepsi modern tasarımın zenginlikle oluşturulan örnekleri. Evlerde kullanılan modern tasarım örnekleri mobilyalara ve aksesuarlara yansıtılıyor. Aksesuarların farklı sanatsal şekillere büründüğünü, minimalist anlayışla oluşurulan tabloların duvarları süslediğini, farklı aydınlatmaların evin çeşitli köşelerine yerleştirildiğini modern dekorasyonda görüyoruz.

modern-koltuk-takimi

Tasarımlarda ferahlık ve teknoloji de iç içe kullanılıyor. Ev dekorasyonunda modern çizgileri teknolojik ürünler destekliyor. Uzaktan kumandalı birçok ev aleti evin her köşesinde konumlanıyor. Çağın televizyon izleme alışkanlığından bile faydalanan tasarımlar evin her köşesinde televizyon yerleşimini sağlıyor.müzik sistemleriyse evin genelinde hatta tuvalette bile müzik dinlemenize olanak sağlayacak tasarımları sunuyor.

Ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biri olan modern koltuk takımları da bu anlayışa örnekler sunuyor. Modern koltuk tasarımları köşe koltuk takımlarını, rahat televizyon izleme koltuklarını, masaj koltuklarını ve bahçe koltuk takımlarını kapsıyor. Modernliğin dekorasyonda faydalı olabilecek mobilyaların sade görünüme bürünerek oluşturulduğunu göreceksiniz. Parlak lake ile kullanıldığında sehpaların ve yemek masalarının modern görünüme katkıda bulunduğunu göreceksiniz. Alabildiğine düz tasarımlar da modern tarzın örneklerini sunarken, yorumların katıldığı desenli kumaşlara ve geniş yastıklara da rastlamanız mümkün.

modern-koltuk-takimi-2

Modern koltuk takımları odanın ferahlığını ve düzenini tamamlıyor. Tüm bunların yanında modern görünüme ulaşmak için edineceğiniz mobilyaların kullanışlı olmasından faydalanmanız için birçok seçenek mevcut. Küçük ev dekorasyonunda modern seçimler hem faydalı hem de sıcak bir ortam sunması açısından neşeli görünümlere imza atıyor. Beyaz ağırlıklı üretilen aksesuar ve mobilyalar, koltuk takımlarına bakıldığında canlı renklerin düz kullanımlarını bolca yansıtıyor. Canlı renklerden yararlanmak ve sıcak bir görünüm oluşturmak isteyenler bu görünümü beyaz lake eşyalar ve ahşabın şık sadeliğiyle tamamlıyor.

Kategoriler: İstanbul Mobilya, Koltuk Takımları
Etiketler: , , , , , ,

Yazılan Yorumlar

 1. hanife dedi ki:

  bende evimde modern koltuk takımları kullanıyorum. üstelik beyaz renkte ve deriler. sanıldığı kadar kullanımı da zor değil üstelik. dikkatli olunduğu ve bakımı zamanında yapıldığı zaman hiç sorun çıkarmıyorlar

 2. Ayten Demir dedi ki:

  modern takımların bazıları gerçekten çok dayanıksız olabiliyor arkadaşlar. o yüzden modern koltuk takımları alırken yapıldığı malzemeden üstündeki kumaşlara kadar hepsini soruşturduktan inceledikten sonra alın

 3. anise dedi ki:

  modern takımlar çok rahatlar aslında, bi de çok farklı tasarımlar var, ben kendi takımlarımı aldıktan sonra iyice araştırmadığıma çok pişman oldum aslında, bi sürü güzel takımı kaçırdım

 4. sedda dedi ki:

  modern koltuk takımları bence çok sade. gösterişsiz ve sıradan gözüküyorlar daha özel bi dekorasyon için klasik koltuk takımları seçilebilir. ben evimin her odasında klasik takımlar tercih ediyorum

 5. bizim göünül dedi ki:

  evim çok ferah olsun istiyorum modern mobilyada vaz geçinilmez valllahi evimin havasını seviyorum

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close