İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Masko Klasik Koltuk Takımları

Masko Mobilya Kenti

1984 yılında  on üç  ortak  tarafından kurulan ve  masko olarak  adlandırılan “S.S. Masko İstanbul Mobilya Ve Ahşap Eşya İmalatçıları Site İşletme Kooperatifi” İstanbul’un ticaret merkezi olarak bilinmekte olan; İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde, ulaşımı kolay, Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu, E-6 Gişelerinin  hemen  yanında bulunan ve 778 mağazadan  oluşan bir mobilya kentidir.

klasik-koltuk-takımları-fiyatları

Sarmaşık Klasik Koltuk Takımı

masko-klasik-koltuk-takımları

Quantum Klasik Koltuk Takımı

masko-klasik-mobilya

Açelya Klasik Koltuk Takımı

masko-köşe-koltuk-takımları

Şımarık Köşe Koltuk

masko-mobilya

Loren Klasik Koltuk Takımı

Masko Klasik Koltuk Takımları

Çok eski yıllardan bu yana insanların istekleri doğrultusunda mobilya alıcılarına kaliteyi ve konforu sunan Masko birçok mobilyayı kendi mağazalarında sergilemektedir. Gerek internet satış sitelerince gerekse mobilya kenti ile müşterilerini kaliteli mobilyalar ile buluşturan Masko, bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kalitesini ve özgün konseptlerini insanlar kabul ettirmiş büyük bir mobilya şirketi olan masko birçok ürünü ile mobilya alıcılarını cezp etmekte ve satışını gerçekleştirmektedir.

Masko ürünlerinin mobilya alıcıları farklı bir ara yüz ile internet sitesi ile de ağırlamaktadır. Çeşitli aksesuarlar, bahçe mobilyaları, bebek genç ve dekorasyon mobilyaları ev tekstili halı ürünleri, mutfak ve banyo mobilyaları, ofis mobilyaları, okul mobilyaları, masa sandalye mobilyaları, TV üniteleri, oturması odası grubu mobilyaları, yatak odası mobilyaları ve yemek odası mobilyaları ile hizmet vermektedir.

Masko Köşe Koltuk Takımları

Masko ürünlerini bugünkü kalitesine ve lider firma oluşumuna taşıyan masko ailesinin en önemli üyelerinden birisi de Masko klasik koltuk takımları olmaktadır. Masko klasik koltuk takımları müşterilerini diğer mobilya gruplarına nazaran daha fazla çekmektedir. Bunun sebepleri arasında Masko klasik koltuk takımları kalitesi ve mükemmel dekorasyonu ile modaya ışık tutan anlayış içerisinde olması bulunmaktadır. Sizler de bir Masko klasik koltuk takımları ürünü sahibi olmak isterseniz mobilya kentimize gelmeniz önem arzetmektedir.

 

 

Kategoriler: İstanbul Mobilya, Koltuk Takımları
Etiketler: , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. kevser dedi ki:

    loren klasik koltuk takımı model olarak da renk olarak çok özgün bir tasarım olmuş. süper bir kanepe modeli.

  2. makbule dedi ki:

    masko mobilya kenti çok büyük. aradığınız mobilyayı bulmamanız mümkün değil. ama tabi gitmeden önce araştırma yapmakta fayda var çünkü çok büyük ve bir günde gezilebilecek bir yer değil.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close