İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Konforlu Koltuk Takımları

Oldukça farklı dizaynlarda koltuk takımları mevcut. Fakat bu demek değil ki tüm koltuk takımları oldukça kullanışlı. Konforlu koltuk takımları kullanış açısından en çok tercih edilen koltuk takımlarından biri oluyor. Çünkü bu koltuk takımları çok fonksiyonlu bir yapıya sahip olan koltuk takımları. Peki, koltuklar nasıl çok fonksiyonlu olabilir? En basit örneği bir üçlü koltuğun açılıp yatak olmasıdır. Fakat bu özellik artık konforlu koltuk takımları dışında da sıkça kullanılan bir özellik haline geldi. Konforlu koltuk takımları biraz daha ileri düzeyde bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Örneğin koltuk kenarları sert ahşaptan oluşuyor ve bardak koymak için bölmeleri oluyor. Ya da koltuğun alt kısmı uzatılabiliyor ve ayak uzatıp televizyon izlemek için bire bir oluyor.

konforlu-koltuk-takımları

Bazı konforlu koltuk takımları ise raylı sisteme sahip oluyor. Bu sistem sayesinde koltuğun arka kısmı sizin istediğiniz düzeyde yatabiliyor ya da koltuk kenarlarının eğimi yine sizler tarafından ayarlanabiliyor. Bazı üçlü koltukların orta kısmı da yatabiliyor ve sehpa haline gelebiliyor. Böylece iki kişi oturduğunda bir sehpaya gerek kalmadan kahvelerini içebiliyor hatta atıştırmalıkları için yer ayırabiliyorlar. Böylece bir koltukta olabilecek her şey konforlu koltuklarda düşünülüyor ve yaratılıyor.

konforlu-koltuk-takımları-1

Konforlu koltuk takımları farklı özeliklere sahip olan koltuklar odluğu için ilginç dizaynlarda olabiliyorlar. Bu dizaynlar da oturma odalarına modernlik katıyor ve odanın uyumu daha kolay sağlanabiliyor. Konforlu koltuk takımları son yılların en çok tercih edilen koltuk takımları arasında yer alıyor. Oldukça farklı malzemelerden üretilebiliyor ve bu durum da seçenekleri oldukça çoğaltıyor. Ahşap kullanımı da demir kullanımı da odlukça yaygın oluyor. Hatta konforlu koltuklarda hasır kullanımına rastlamak bile mümkün oluyor. Böylece her eve uygun bir konforlu koltuk takımı bulmak aslında hiç de zor değil. Sadece oda rengi ve tarzına uygun bir takım seçmek bu koltuklara hemen sahip olmak için yeterli bir kriter.

Kategoriler: Koltuk Takımları
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

  1. feyza akman dedi ki:

    ben modern takımları daha konforlu buluyorum nedense. hem de sıradışı tasarımları olabiliyor, belki daha çok yastık ve minder kullanıldığı içindir. ilk resimdeki koltuk takımları oldukça rahat görünüyor

  2. fadime dedi ki:

    resimdeki salon takımları gerçekten çok konforlu bence hangi mobilyacıda bulabilirim bana yardımcı olun lütfen

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close