İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Klasik Yemek Odası Modelleri

Salonlarımızı koltuk takımı, TV ünitesi gibi unsurları tamamlayan en önemli parça yemek odası takımı. Misafirlerimizi lezzetli yemeklerimizle ağırlarken, kusursuz dekorasyonumuzla oluşturduğumuz atmosferde daha keyifli dakikalar yaşamak mümkün.Sadece yemek yenen bir yer olarak algılansa da  aslında yemek takımlarımızı ,kaşık çatallarımızı düzenli bir şekilde saklayabileceğimiz tasarımlar ön plana çıkmaktadır.

Yemek odası takımlarının ilk kısmı yemek masası; odamızın büyüklüğüne göre seçebileceğimiz standart ölçülerde olduğu gibi özel ölçülerle de yaptırabileceğimiz ve masaya uygun sandalyelerle kombin edilerek  eşsiz bir şıklık yakalanır.Yemek odası takımları düzeninde vitrinler önemli yere sahiptir; tek kapaklı olduğu gibi çift kapaklı modelleri de mevcut genelde kapaklarda cam kullanılarak vitrinlerin içerisindeki; bardak, gümüş takımlar gibi dekoratif ürünlerle dekorasyon desteklenir.Vitrinlerin altında çekmece olan modelleri de mevcuttur bu çekmeceler yemek takımlarımızın bir bölümünü muhafaza edebileceğimiz  veya başka amaçlarla kullana bileceğimiz ufak ama önemli detaylardır. Bir yemek odası takımının olmazsa olmaz kısımlarından bir diğeri konsoldur. Yemek takımımızı, kaşık, çatal, bıçak gibi ürünlerimizi muhafaza edildiği bölümdür. Aynalı modelleri olduğu gibi düz modelleri de mevcuttur.

Dekorasyonumuza yemek masasının hemen üstüne ve tam ortasına yerleştirilen gösterişli bir avize ile hareket katabiliriz. Avize ile masa arasında en az 90 santimetrelik bir mesafe bırakırsanız ışık masayı iyi aydınlatır ve masa başındakilerin gözünü almaz. Ahizenizin ışığı size yetersiz geldiyse şık duvar aplikleri ile hem aydınlatmanızı tamamlar hem de dekorasyonunuzda şıklıkta bir adım daha atarsınız. Dekorasyonunuz için diğer bir alternatif ayaklı lambalar; (lambader) aydınlatmanızı tamamlayıp farklı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Sandalyeleri masa boşken alana sığdırmak pek zor değildir ancak bir yemek sırasında oturulduğunda etrafında servis yapabilecek boşluğu hesaplamak gerekir. Yemek sırasında yapılan servislerin yorucu olmaması için konsol masaya yakın ancak hareket alanı olacak şekilde konumlandırılmalıdır. Yemek sırasında masaya koyamadığımız içecek vb. ihtiyaçlarımızı masaya yakın konumlandırdığımız zigon sehpa ve ya daha kullanışlı olan servis arabalarını tercih edebiliriz.

Gösterişli bir yemek odası takımı isteyenlerin klasik mobilyanın ince ayrıntılarla bezenmiş dünyasına adım atabilir evinin salonunda  bir saray havası yakalayabilir. Altın ve gümüş varaklı detaylar farklı renk ve seçenekler klasik mobilyayı özel kılmaya yetmekte.

Klasik mobilyanın tecrübeli ismi asortie mobilya sizin için birbirinden şık tasarımlarıyla evinizde saray havası estirecek. İstediğiniz ölçü ve renklerde üretim yapan firma klasik mobilya sektöründe öncü olmaya devam etmekte.Tüm detayları sizler için düşünerek gösterişli yemek odası takımlarına sahip olabilirsiniz.

Kategoriler: İstanbul Mobilya, Yemek Odası mobilyası
Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazılan Yorumlar

  1. Nergiz Bulut dedi ki:

    Kırmızı sandalyeli beyaz yemek odası takımı sade ve şık bir tasarıma sahip. Klasik mobilya ile avangard mobilya arasında farklı bir tarzda tasarlanmış.

  2. rukiye dedi ki:

    Belinda yemek odası takımı çok hoşuma gitti.uzun zamandır araştırıyorum.ama bu tarzlar maskoda var diye duydum.

  3. hülya dedi ki:

    ben açıkcası çocuklu bir bayan oldgum için modern yemek odası takımları daha uygun geliyor bana. klasik yemek odası takımları hem ağır hem de çok misafir ağırlayan bir kişi olmadığım için gereksiz geliyor.kullanışlı olup olmadıgına bakıyorum ben.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close