İstanbul Mobilya Merkezi

Kategoriler

asortie mobilya 2016 kolesksiyon

Son Yorumlar

admin
Merhaba sitemiz ticari amaçlı değildir, İlginiz için teşekkür ederiz.
Ozan Taylan
http://www.istanbulmobilyamerkezi.com/ofis-sandalyesi-minderi/ ofis mnderinin fiyatını öğrenebilirmiyim?
Ayten Özkurt
Merhaba 7. sıradaki otomatik sallanan beşik hakkında bilgi almak istiyorum. ölçüleri, malzemesi, fiyatı gibi Teşekkür ederim.
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz
admin
Blogumuz ticari amaçlı değildir, ilgiiniz için teşekkür ederiz

2016 klasik mobilya koleksiyonu

Klasik Mutfak Dolapları ile Mutfaklar Daha Asil

Son dönemlerde insanlar oldukça hızlı bir şekilde tasarımlarda modada eskiye dönüş yaşamaktalar. Hatta eskitme şeyler bir anda büyük bir şekilde moda akımı haline geldi. Bu mobilyalarda oldukça sık kullanılmakta. Eskiden mutfaklarda oyma sanatı oldukça fazla kullanılmaktaymış. Eski mutfaklarda motifler tıpkı camilerdeki ya da evlerdeki dış işlemeleri kadar önemli bir haldeymiş. Mutfağa yapılan tabak dolaplarında işlemeler oldukça asil ve son derece göze batar bir şekilde ortadaymış.

Dolapların rengi dönemin imkanları nedeniyle beyaz mavi ya da ağaçların klasik renkleri üzerine atılan cila ile sağlanırken artık büyük bir çeşitlilik var mutfaklarda. Fakat mutfaklardaki eski renkler içtenlik temsil ediyor denebilir.

Aynı zamanda bu renklerin ve dolapların işlemelerinin asilliği ne kadar hoş bir duruşa sahip olduğu hiçbir şekilde yabana atılamaz. İnsanlar hala evlerine antikacılardan o mutfak dolaplarını alıyorlarken modanın bu dolapların renklerini yapısını kullanmasına şaşmamak gerek. İnsanlar zamanla geçmişin esintilerini içtenliğini daha çok arayarak eskiye yöneldiler. Eski evlerde aile yapısı daha oturmuş olduğu için bu mobilyalarında insanlara hatırlattığı çok şey var. Klasik mutfak dolapları insanların daha fazla dikkatini çekmektedir son dönemlerde.

Evet, modern bir tarza sahip olmak önemlidir. Fakat bu modernliği artık insanlar hayatlarına son derece başarılı uyguluyorlar. Modern bir şekilde klasik eski mutfak dolabı yapısını koruyacak önlemler vernikler ile artık uzun seneler klasik mutfaklarda mutlu yemekler yeniliyor.

Mutfaklarda genel olarak bayanlar içtenlik aramakta ve bunu en iyi klasik mutfaklar sağlamaktadır. Metal döküm bir mutfak kadının evi gibi hissettirmeyecek onu bir şef gibi hissettirecektir. Bu nedenle kadınlarda klasik mutfağın şıklığını ve yaşanmışlık havasını sevmektedir.

Bir aile için mutfak güzel sohbetlerin edildiği mutlu yemeklerin yendiği bir alan olarak düşünüldüğünde sıcaklığı ancak klasik mutfaklarla sağlanabilmektedir. Modernleştikçe kaybolan klasik yapı artık eskinin değerini bilen kişilerce daha ortada ve daha fazla talep görmekte.

Kategoriler: Ev Dekorasyonu, İstanbul Mobilya
Etiketler: , ,

Yazılan Yorumlar

 1. derya dedi ki:

  klasik mutfak dolapları benim vazgeçilmezim. nedense yeni çıkan modern mutfak dolaplarının benimseyemedim. klasikten vazgeçemiyorum.

 2. Lara J. dedi ki:

  KLASİK MUTFAK MOBİLYALARI olmaz ama Modern Mutfak Dolapları üzerine resim baskıları yapıyorlar. Hem mobilyayı koruduğu için ömrünü uzatıyor. Hem de istediğiniz bir manzara, sevdiğiniz bir resim veya çiçek resmi ile mutfağınıza farklı bir hava katıyorsunuz

 3. Ceren Aslı dedi ki:

  Klasik mutfak mobilyaları çok güzel ama insan kullanmaya kıyamıyor. En iyisi alacaksın ucuz mutfak mobilyası tepe tepe kullanacaksın. En azından bir sorun olduğunda insanın içi acımıyor. Ama klasik mutfak mobilyası olduğunda daha temkinli kullanıyorsun 🙂

 4. zerrin dedi ki:

  maskoda bir çok mazaya baktım bir birinden güzel klasik mutfak dolapları vardı karar verdim mutfağımı klasik yaptırmaya

 5. Zeycan dedi ki:

  Mutfaklara en çok yakışan mobilyalar klasik modellerdir.

Yorum Yazın
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Yukarı
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close